Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért van az, hogy amikor egy...

Miért van az, hogy amikor egy álomról beszélek, akkor kiráz a hideg?

Figyelt kérdés
Tegnap éjjel álmodtam valamit és a suliban elmeséltem. De közben kirázott a hideg. Ez miért van?
2017. dec. 4. 22:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Passz. Ilyet mèg nem tapasztaltam. Tegnap akkora baromságot álmodtam, hogy az valami hihetetlen. :'D ugrált egy kikötőn ès egy horgász bambán nèzett. Amikor megszólalt az èbresztőm, rájöttem, hogy álmodok. Ègès volt.
2017. dec. 4. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ebben a helyzetben tanítás van!
2017. dec. 4. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Még mindig jobb, mintha merevedésed lenne közben...
2017. dec. 4. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az imagináció magasabb szintjén már képessé válunk a csillagutazásra és asztráltestünk végtelenségének megélésére.
2017. dec. 5. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom az okát, de velem még gyermekkoromban történt ilyen, mikor egy visszatérő rémálomról meséltem, attól mindig kirázott a hideg és valami pánikszerű érzés is jött hozzá, azon kívül sírás kerülgetett és úgy éreztem, nem szabad róla beszélni, mert akkor valami rossz fog történni (pl rám ront valaki/valami) olyan erős veszélyérzetem volt közben.Kicsit most is rajtam van a frász, miközben említem ezt, pedig de régen volt, már negyvenes éveim elejét taposom.Állítólag hipnózissal kideríthető lenne, miért volt az álom ilyen meghatározó számomra, viszont nem ajánlották egyértelműen, mert ha ennyire felkavar amúgy is, akkor jobb nem bolygatni, miért volt...
2017. dec. 5. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!