Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet az, ha álmomban...

Mit jelenthet az, ha álmomban egy irodaház hűtőjében rejtegettem egy hullát 3 napig?

Figyelt kérdés

2019. júl. 23. 12:37
 1/6 anonim ***** válasza:
85%
Hát azt, hogy most van egy csontkemény hullád.
2019. júl. 23. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
Első megérzés alapján a következőt mondanám: van a munkádban egy feladat, amit már régen meg kellett volna csinálod, de halogattad, nem foglalkoztál vele. Ha nem kezeled még most, súlyos gondokat fog okozni neked.
2019. júl. 23. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Még tanulok, szóval nem gondolom, hogy lenne bármifele feladat, amit halogatnék és fontos lenne. Viszont nemrég megbantottam valakit, aki fontos számomra és nagyon bűtudatom van emiatt. Tudom, hogy bocsanatot kéne kernem tőle, de eddig nem mertem. Ez lehet ennek a kivetülése is?
2019. júl. 23. 13:39
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Aki fontos számodra(irodaház), halogatod(hűtő), bűntudatból(rejtegettem) a bánatát, fájdalmát(hulla). De tudod(3), hogy tedd boldoggá(nap).

Igen ez annak a kivetülése.

2019. júl. 23. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2019. júl. 23. 17:10
 6/6 anonim ***** válasza:
Amire gondolni tudok, hogy esetleg a tudatalattid összemossa azt amit a valóságban tettél ezzel
2019. júl. 27. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!