Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Létezhet, hogy skorpióként,...

Létezhet, hogy skorpióként, Skorpió aszcendenssel vesztesnek születtem?

Figyelt kérdés
Ezzel a jeggyel és aszcendenssel nagyon karizmatikus aki, szuggesztívnek és sikeresnek, erősnek kellene lennem. De csak egy gyenge kis lúzer vagyok. Hogy lehetséges ez? Ezekkel az adottságokkal? Vagy inkább én kaptam a legeslegrosszabb jegy legeslegrosszabb tulajdonságait duplán?
2019. aug. 28. 11:42
 1/9 anonim ***** válasza:
48%
Neked pszichológus kéne. Nem a horoszkóp miatt, hanem az önbizalomhiány kezelésére.
2019. aug. 28. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ , hogy mit hozol ki belőle? Ha a negatív oldaladat erősíted, lúzer ismaradsz .
2019. aug. 28. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A Skorpió pont az első befelé forduló jegy, így rossz körülmények között az önmarcangolás, önpusztítás és könyörtelenség veszélye fennáll. A Nap jegyből és az aszcendensből még nem lehet megállapítani, hogy mik az adottságok, mi felé terel a karmád.
2019. aug. 28. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Valszeg akkor kesei az ascendensed, es a Nap a 12. hazban van valahol tavol az aszcendenstol. Nem vagy tisztaban sajat magaddal, nem ismered onmagad egyaltalan. Elvonulsz a vilag elol. Hianyzo apa, vagy rossz kapcsolat az apaval.


"Ezzel a jeggyel és aszcendenssel nagyon karizmatikus aki, szuggesztívnek és sikeresnek, erősnek kellene lennem"


Igen, ha Nap az 1. hazban van, mondjuk Mars a Kosban szextil Szaturnusszal. De valszeg neked nem ez van.


Mars amugy hogy all? Viz elemu jegyben retrograd? Akkor bajban vagy. Pluto? Szaturnusz lenyomja?

2019. aug. 31. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Utolsó. Nem tudom. 1978.11.17. Csütörtök reggel 6 óra. Nem értek ehhez. De biztos nem Nap 1...De köszönöm a válaszod! A tiéd volt a legértelmesebb, átfogóbb. Köszönöm!
2019. aug. 31. 15:19
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Megsasoltam a kepletedet.


1. hazban van a Nap, tehat tevedtem, de megsem. Mert nem vet ptolemaioszi fenyszoget egyik bolygora sem. Gyakorlatilag az egod a psziched tobbi reszevel nincs kapcsolatban. Tehat a hajo kapitanya nem kommunikal a hajo szemelyzetevel. Idonkent kell neked egy kis valosagteszt, hogy tulajdonkeppen mit is akarsz. Elo kell szedned magadbol a hajo kapitanyat, hogy mondja meg az utiranyt.


Uranusz az aszcendensen.... Tulzottan "zseni" tipusu vagy? Merkur Neptunusz egyuttallas...... Beszedzavar? Amivel Neptunusz egyuttall, azt "learnyekolja", lathatatlanna teszi. Ugy erzed, hogy a kornyezeted nem eszleli, amit kommunikalsz?


Marsod jol all, 1. hazban, de igazam volt, sajnos rossz fenyszogben Szaturnusszal. Elfojtott duh, hezitalas, passziv-agressziv szemelyiseg. Hasznald azt a jo kis Rak Holdat... A benned levo intuitiv enedet. A megerzeseid megmondjak, hogy mikor cselekedj es mikor ne. Talalj valami "eroszakosabb" hobbit, ahol kiadhatod a benned levo feszkot kontrollalt kornyezetben.


Szuz-Halak holdcsomoponti tengely Szaturnusszal 4-10-ben.... A komfortzonad az otthonod. Nem mersz kimozdulni, nem vallalod magad a nyilvanossag elott, azon jar az eszed folyton, ki mit gondol rolad. Szinte bujdokolsz. Valoszinuleg otthonrol is dolgozol. Otthonod picit rendetlen?


Amit tenni kell: olyan munka, ahol megfelelo, megszokott napi rutin van, szepen vegig tudod jarni a rangletrat. Egeszsegedre odafigyelni, es kialakitani egy rendszeresseget. Ha ezeket betartod, es beleteszed a megfelelo mennyisegu munkat, Oroszlan MC-vel, Szaturnusszal a 10-ben, siman nagyfonok lehetsz.

2019. aug. 31. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ja es meg egy dolog... Kabitoszerrel hogy allsz? :)
2019. aug. 31. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Huh. Köszönöm. Minden igaz, amit írtál. Szeretném meghálálni a munkádat! Privátban fogok írni. Az utolsó kérdésed is igaz. Minden jöhet időnként, ami öl, pusztít, nyomorba dönt (3 Frontin, sör, bor, cigi, de ezek csak id{szakosak.... De ott vannak erősen). Az is igaz, hogy azt éreztem gyermekkorom óta, hogy senki nem hallja vagy állandóan félreérti, félre akarja érteni, amit mondok. Stb. Hihetetlen vagy. Köszönöm! Írok!
2019. szept. 1. 06:15
 9/9 anonim ***** válasza:
Személyes tapasztalat alapján mondhatom, hogy akkor sikeres egy skorpió, ha küzd és a pozitív oldalát erősíti. Én is iszonyatos önmarcangolásba tudok esni, ha elhagynom magam, ám ha törtetek előttem nincs akadály.
2019. okt. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!