Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Hogyan lehet a Bak pasi...

Reina de Corazones kérdése:

Hogyan lehet a Bak pasi közelébe férkőzni (hogy elkezdjen válaszolni az üzeneteimre aztán megismerkedhessek is vele élőben)?

Figyelt kérdés

2019. szept. 12. 20:10
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.Am. Bika vagyok a Horoszkópban.Jól elvoltam a Bak pasival sokáig aztán túl sokáig nem hallottuk egymást akkor meg Isten tudja miért nem ismerkedtünk meg élőben,utánna meg évekig nem hallottuk egymást.Most meg bánt nagyon mert nagyon helyes pasi meg hasonlóan gondolkozunk,legalábbis az eddigi irkálásunkból kiszürve.
2019. szept. 15. 10:38
 12/12 anonim ***** válasza:
71%
A 7.válasz szerintem nagyon igaz. Én a feneketlen kút hasonlattal élnék. Nem látod az alját csak hordod bele a kedvességet, szeretetet, gondoskodást, türelmet mert ugye anélkül kár is szóba állni velük és évek múltán sem làtod hol jársz. Nagyon változékony természetűek. Sosem tudhatod mikor borul ki mert annyira nem látni érzelmet az arcán.
2020. júl. 17. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!