Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Június 21-én születtem valamik...

Június 21-én születtem valamikor hajnalban. Néha ikreknek, néha ráknak érzem magam. Mi lehetek? És mi az aszcendensem? És a férjemnek aki kos (április 6. ) mi az aszcendense?

Figyelt kérdés
2019. okt. 9. 12:45
 1/5 anonim ***** válasza:
81%
Az aszcendenst csak úgylehet megtuni ha tutod a születési órát és percet (+/-10 perc eltéréssel kb)
2019. okt. 9. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Fruzs33 ***** válasza:
81%
Mivel az ikrek csillagjegy pont június 21-ig van.Az a határnap.
2019. okt. 10. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Tudni kell az ora/percet ahhoz is, hogy milyen napjegyu vagy, illetve az aszcendenshez is.


Amugy mivel hajnalban szulettel, lehetsz Ikrek Nap Rak aszcendenssel, vagy forditva.


Amugy melyiket jegyet utalod a legjobban? Valszeg az az aszcendensed :)

2019. okt. 14. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha még június 21.-én születtél hajnalban az még tökéletesen ikrek, mert egy nap 23:59-kor zárul. De a hajnal az pont a te június 21.-ei születésnapodnak a kezdete volt.

Szóval még te ikrek vagy.

2022. jún. 11. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"mert egy nap 23:59-kor zárul"



Eleve egy szideralis nap 23 ora 56 perc es 4 masodperc :)



Illene tudni a kulonbseget a szideralis es a szolar nap kozott :)



38F incel

2022. jún. 11. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!