Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp

A kérdés

Június 21-én születtem valamikor hajnalban. Néha ikreknek, néha ráknak érzem magam. Mi lehetek? És mi az aszcendensem? És a férjemnek aki kos (április 6. ) mi az aszcendense?

okt. 9. 12:45  Privát üzenet  

A válaszok
A nagy károly nevű felhasználó válasza:

Az aszcendenst csak úgylehet megtuni ha tutod a születési órát és percet (+/-10 perc eltéréssel kb)

A válasz 62%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 47%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont okt. 9. 12:49 Privát üzenet
Fruzs33 nevű felhasználó válasza:

Mivel az ikrek csillagjegy pont június 21-ig van.Az a határnap.

A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont okt. 10. 19:54 Privát üzenet

Tudni kell az ora/percet ahhoz is, hogy milyen napjegyu vagy, illetve az aszcendenshez is.

Amugy mivel hajnalban szulettel, lehetsz Ikrek Nap Rak aszcendenssel, vagy forditva.

Amugy melyiket jegyet utalod a legjobban? Valszeg az az aszcendensed :)

A válaszíró 52%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont okt. 14. 12:58 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mit jelent ha az aszcendensem uralkodói bolygói a 12. és 1. házban vannak?
Ez lehetséges? Bak-Sárkány a csillagjegyem az aszcendensem Rák a holdjegyem pedig oroszlán?
Ha bika vagyok, az aszcendensem oroszlán, a holdjegyem pedig bika az mit árul el rólam?
Miért van az hogy április 20 valahol Bikánál van valahol jeg Kosnál?
Ha Április 20-án 8:34-kor születtem, akkor kos vagyok vagy bika?
Miért van az, hogy Mérleg létemre általában harmonikusabb kapcsolatot ápolok a Föld- és Víz-jegyű emberekkel, mint a Tűz- vagy Levegő-jegyűekkel? (Szűz az aszcendensem. )

Kérdések az Ezotéria rovatbólKérdések az Asztrológia, horoszkóp rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!