Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Szüzek! Miért van nálatok ez...

Szüzek! Miért van nálatok ez az erőteljes kritikai beállítottság?

Figyelt kérdés

Kedvesek, és segítőkészek vagytok, de néha nagyon megtudtok bántani másokat a kritikátokkal.

Mitől van ez? vagy talán valamit leplezni, palástolni akartok ezzel a kritizálással?


2010. júl. 18. 14:29
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Én szűz vagyok és sajnos nem tudom miért van ez így. Pedig nem szeretek megbántani senkit, de sajnos általában sikerül:S
2010. júl. 18. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan ez a beállítottságú vagyok én is! Hogy miért van ez, azt én sem tudom, de eleinte késztet rá hogy megbántsam ha úgy látom, de akkor meg én bánom! :/

21 F

2010. júl. 18. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:

Lehet csupán azért mert végtelenül őszinték vagytok, és ami a szíveteken az a szátokon??

Tényleg nincs bennetek rosszindulat, de néha csipősen sül el :D

2010. júl. 18. 14:44
 4/25 anonim ***** válasza:
100%

Én is szűz vagyok.

Tökéletesen illik rám, amit leírtál.

Maximalista és realista vagyok, és nehezen tűröm, ha valaki nem érti meg elsőre, amit mondok.

Néha utálom magam emiatt, viszont a legtöbb esetben ez jól sül el, így építő jelleggel "cseszek" le másokat.

Amúgy tényleg zavar néha :(

2010. júl. 18. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

Tehát hogy ha mondjuk valamit magyarázol, és valaki visszakérdez hogy "micsoda?? ezt most nem igazán értem" akkor jösz te hogy "ba.meg mit nem értesz ezen?"

Végülis nincs ezzel gond :D

2010. júl. 18. 14:57
 6/25 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó vagyok:

Ha valakinek elmagyarázok valamit, és a a magyarázat kicsit összetett volt, akkor oké, ha visszakérdez. Lerövidítem a mondandómat tőszavakra.

Ha ezután is értetlenkedik, akkor jobb esetben elmegyek onnét szó nélkül :)


Amúgy Te is szűz vagy?

2010. júl. 18. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%

én is szűz vagyok.

És sikerült elijesztenem ezzel azt a férfit, aki nagyon tetszik! Azóta sikerült helyrehozni, de ő azt gondolta, ami érthető is, hogy nincs esélye nálam. És sokszor megbántok másokat, a barátaimat is és én észre sem veszem.

2010. júl. 18. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, nem kérdeztem semmit :) /

Látom, Te nem vagy szűz.

Hadd kérdezzem meg, milyen jegy szülötte vagy?

2010. júl. 18. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

Én Rák vagyok, és én még inkább megtudok bántódni, sértődni a csípős megjegyzéseken.

Apukám Szűz, és még jópár ismerősöm, így van ahoyg az utolsó is mondta még a családtagokat, barátokat is megtudják bántani.

De aztán lehet hogy csak az én mimózalelkem veszi ezt ennyira magára, dehát mindenkinek vannak hibái.

Amúgy a kérdés nem spontán, hanem tegnap voltunk buliban és egy Szűz jegyű barátom nagyon megbántott. De már ez többször is előfordult.

És akkor jött ez ki bennem hogy ennek utána járok :D

Félre ne értsétek, nem érzelmi kitörésből jött ez, csak kiváncsi vagyok más, e jegyben szülöttek véleményére e kapcsán.

Köszi a válaszokat!

2010. júl. 18. 15:06
 10/25 anonim ***** válasza:
52%

Kedves kérdező.

Amit odafent leírtál, az emberek 70-80%-ra jellemző magatartásforma.

Én szintén szűz vagyok, rám egyáltalán nem igaz.

Ne a nőklapja horoszkóp szerint igazítsd és éld az életed, mert az egész egy hatalmas baromság.

Gondolkodásban gazdagabb jövőt!

2010. júl. 18. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!