Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » A gyógyfürdő milyen iparágba...

A gyógyfürdő milyen iparágba tartozik? Mi a víziója, missziója

Figyelt kérdés
Ha hasonló kérdésekben is tudsz választ adni legyél szíves írni egy privát üzenetet!

2019. nov. 13. 14:14
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Mégis hogy jött elő ez a kérdés? A gyógyfürdő nem tartozik egy iparághoz sem, az iparág egy termelő tevékenységen alapszik, míg önmagában egy gyógyfürdő nem termel semmit, maximum a rá épülő turizmus tud termelni, de az ugyebár nem az ipari hanem a szolgáltatói szektorhoz tartozik.

Szóval a gyógyfürdő nem tartozik semmilyen iparágba, a víziója missziója pedig a relaxáció és a gyógyulás

2019. nov. 13. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Turizmus.

Egyik célja gazdasági, profittermelés. Másik célja a gyógyítás, kezelés. Ez is történhet profitszerzési céllal. De van, ahova lehet beutalóval is menni.

2019. nov. 13. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
52%
A benne lévő ásványi anyagok gyógyítanak. Materialista orvosok bizonyították. Ez nem vízió, hanem egüszségügyi tény.
2019. nov. 13. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én úgy tanultam, hogy ez a négy nagy terület van:

- ipar (ennek vannak iparágai)

- mezőgazdaság

- kereskedelem

- szolgáltatások.

Ezek közül a szolgáltatásokhoz sorolnám.

2019. nov. 13. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
0%
Semmilyenbe.
2019. nov. 13. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ne legyenek vízióid, a gyógyfürdő nem iparág!
2019. nov. 19. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hármas, szerintem te félreérted a vízió szó jelentését. Ez esetben itt célkitűzést vagy küldetést jelent.
2019. nov. 23. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!