Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Más is tapasztalta ezt levegős...

Más is tapasztalta ezt levegős jegyeknél (Ikrek, Mérleg, Vízöntő) vagy csak nekem volt eddig ilyenekhez "szerencsém"?

Figyelt kérdés

Azt tapasztaltam, hogy a legtöbb levegős jegyű nagyon kétszínű és másokat kibeszélős típus egy kis idő leforgása után pedig úgy tesznek, mintha mi sem történt volna. Pl xy-t lehordják mindennek meg kibeszélik mikor nincs jelen, de amint találkoznak vele már mennek is oda hozzá, beszélgetnek vele, nevetgélnek, elvannak, előtte meg mindennek le volt hordva az illető.


Szeretnek másokat megszivatni és utána jót röhögnek azon, hogy sikerült becsapni a másikat és hülyét csinálni belőle.


Rafináltak, jól betudják nyalni magukat azokhoz az emberekhez, akikről úgy gondolják, hogy valami hasznot tudnak húzni abból, hogy jóban vannak vele.



2020. jan. 1. 17:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
25%

Hát én vízöntőkkel kapcsolatban ezt határozottan meg tudom erősíteni, és személyes tapasztalatom alapján azokban nem lehet bízni egy fikarcnyit sem!


Mérleg is felszínes, meg az ikrek is, de havernak jók!

2020. jan. 1. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne gyárts ilyen sztereotípiákat. Minden csillagjegyen belül vannak rendes emberek és szemetek is, nem lehet általánosítani.
2020. jan. 1. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem általánosítottam csak a saját tapasztalataimat írtam le és arra voltam kíváncsi, hogy más is tapasztalta-e ezt ezeknél a jegyeknél.
2020. jan. 1. 18:15
 4/12 anonim ***** válasza:
74%
Párom ikrek, és egyáltalán nem jellemző ez rá, amit ide írtál! Sőt, ő ezeket merőben rossz viselkedésnek tartja.
2020. jan. 1. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
50%
Az ikrekkel nincs jó tapasztalatom.
2020. jan. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Na, nekem pedig van egy rakás Ikrek barátom, pedig nem levegős jegy vagyok. Rendes emberek.


A napjegy töredéke az egész horoszkópnak.

2020. jan. 1. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Valóban, a napjegy csak töredéke a horoszkópnak, viszont nekem is a legnegatívabb tapasztalataim főleg a levegő jegyűekkel voltak, azon belül az ikrek és a vízöntő jegyű nőkkel. (Mielőtt bárki belekötne, én is nő vagyok.) Persze általánosítani nem szabad, hisz mindig vannak kivételek, ahogy én is ismerek párat.
2020. jan. 2. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

A csillagjegyeknek van aszcendensük is, ezért nem biztos, hogy ez ikerre igazak azok, amiket általában az ikrekről mondanak.

Szerintem eleve a csillagjegye alapján botorság megítélni egy embert. Amikor egyesek csillagjegyek alapján akarnak párt választani, az is nagy botorság.

Én is ikrek, azaz levegő vagyok. De hűséges és nem szeretem a kibeszélést és nem vagyok kétszínű. Ha beszélek valakiről másokkal, akkor annak már jó oka szokott lenni, például ha a fülembe jut, hogy kibeszélt engem, lejárat a hátam mögött, vagy kárt okozott nekem (de szerintem a többi ember is ilyen, kiadják magukból a sérelmeiket). Gyakran volt szemet szemért hozzáállásom, amikor valami ért.

Ami igaz, hogy csapongó vagyok, egyszer az egyik dolog érdekel, máskor más dolgok, a döntéseim is néha olyanok, hogy meggondolom magamat (ezek eddig betudhatók az ikrek kettősségének), de mindezt őszintén, ahogy éppen érzem. Ha valaki tévesen kétszínűnek láthat esetleg, az ezért lehet. A haszonlesőket sem szeretem és a hízelgőket sem és azt sem, ha becsapnak, vagy kinevetnek (ha mással művelik ezeket, azt sem). Amit nem szeretek, azzá nem válok.

2020. jan. 2. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

a levegő jegy,elem valóban a kommunikáció lokálja. a rossz levegő, jellem s a kommunikáció negatív oldala kimutatkozhat.

de nemcsak ezeknél a horoszkópokban. függ még az aszcendenssel, bolygó állásokból. nemcsak akkor amikor megszületik valaki hanem pl.ma milyenek a bolygó vagy a holddállás stb.

sokan csak átveszik ezeket a tulajdonságokat mert nagyon érzékenyek stb.

akár más ember közelségézől is.

tehát valóban nem szabad általánosítani senkit sem.

plussz: amire figyelsz s rákoncentrálsz az erősödik meg.

tehát a te gondolataid is erősíthetik ezeket- s végűl te magad alakítod át ezeket az embereket olyanná amilyenek. a negativitás sokkal erősrbben megy végbe mint a pozitïv.

2020. jan. 2. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
amúgy én inkább a tenyérelemzésben hiszek. az sohasem hazudik.
2020. jan. 2. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!