Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mennyire hűséges a skorpió jegy?

Mennyire hűséges a skorpió jegy?

Figyelt kérdés

Mindenhol azt olvasom, hogy eléggé hajlamos a felrelepesre. És hogy a párjának sokszor suketnek és vaknak kell lennie amikor a párja éppen kalandozik.


Skorpiók ti ilyenek vagytok? Miért nem elég nektek egy partner egy életen át? Nekem az nem igazi hűség, amikor azt olvasom, hogy a skorpió nagyon ragaszkodik a parjahoz, mivel sosem hagyja el, de attól még kikacsintgat. Nekem ez nem hűség..



2020. febr. 21. 17:03
 1/6 anonim ***** válasza:
87%
Ostobaság! Nem a születés dátumától függ, ki milyen hűséges.
2020. febr. 21. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
66%

Mennyire hűséges a skorpió jegy?

Hajszálpontosan annyira hűséges, mint a többi 11 csillagjegy.

2020. febr. 21. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
25%

Én skorpió vagyok. Komoly kapcsolatban hűséges vagyok.

De amíg nem alakul ki igazi kötődés, és nem érzem a páromon, hogy ő komolyan gondolja, addig nem tudom én sem komolyan venni. Szóval nálam a másik félen múlik.

2020. febr. 21. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
71%
1# Ne lődd le a poént! Ez nem az a topic, ahol az észérvekre zöld kezet nyomnak
2020. febr. 21. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én skorpió vagyok és nem lennék képes senkit sem megcsalni. Személy szerint nagyon alja és alattomos dolognak gondolom, hiszen ez sosem volt megoldás még rossz kapcsolatoknál sem. Nem is beszélve arról, hogy mekkora fájdalmat okozna a másik félnek.

Majdnem 2,5 évig voltunk együtt első és egyben előző barátommal (bika). Ritka szar kapcsolat volt, mégsem gondolkoztam el félrelépésen, hiába igényeltem volna az együttléteket, alig volt köztünk fizikai kontaktus is.

Mostani barátommal (rák) sem tudnám elképzelni, hogy valamelyikünk is félrelépne.

Skorpió napjegyem ide vagy oda, rettent)en hűséges és a végletekig kitartó vagyok mások mellett. Plusz előző barátommal is egy életre terveztem, csak neki nem ezek voltak a szándékai és nem közölte velem elég hamar :)

Amúgy jó tanács: ha mélyebben érdekel az asztrológia, akkor "natal chart"-ot nézz, ahol a Vénuszban lévő jegyet kell nézni :)

2020. febr. 22. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egyik bnőm skorpió, de ő tök hűséges.
2020. febr. 23. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!