Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Hogyan udvarol a mérleg férfi?

Hogyan udvarol a mérleg férfi?

Figyelt kérdés
2020. márc. 13. 19:42
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Nem ennyibol all egy merleg ferfi udvarlasa, de leirom neked h nekem h udvarolt egy merleg napjegyu ferfi :D


Egy munkahelyemen dolgoztam ahol tobb uzlet is jelen volt a szomszedos uzletnek o volt a tulaja, es mindig jott hozzam beszelgetni elsonek ilyen olyan indokkal csak ugy baratkozott ismerkedett. Kesobbi beszelgeteseink soran, en benne voltam a magaslabdaiba mondtam h nem volt komoly hapsim egyedul voltam, o folyamatosan dicsert, baratai elott is fennhangon megjegyezte dicseroen a kulsomet stb. Kozolte hogy barmikor szoljak neki ha szerelni kell vagy valamit szemrevetelezni nalam...😂😃 mindig kacsingatott es minden esetben kereste a tarsasagomat es bokolt, felajnlkozott. 35 ev feletti pali sokat nem szegyenloskodott annak ellenere hogy van felesege...... :) en tisztaban is voltma hogy ez ennyi es nem tobb egy kalandnak jo lett volna de idokozben lett konoly kapcsolatom es mar nem is ott dolgozom igy mar csak az utcan futolag vigyorgunk a masikra :P

En oroszlan vagyok egyebkent bika aszcendenssel

2020. márc. 18. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Van statisztikai adatod arról, hogy a férfiak hány százaléka mérleg jegyű?

Mellékes is, mert azt -remélem- nem feltételezed, hogy mindegyik azonos módon udvarol.

.

Kérdésedre a konkrét válasz: neveltetésétől függően ÚGY, AHOGY TUD.

2020. márc. 21. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Volt mérleg pasim, nagyon tudta tenni a szépet, folyamatosan bókolt és ajnározott, de csak szavakkal. Tettekkel alig
2020. ápr. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!