Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mégis igaz a horoszkóp?

Mégis igaz a horoszkóp?

Figyelt kérdés

Két napja fáj a torkom. Ma elolvastam a heti horoszkópomat, és az áll benne, hogy ezen a héten hajlamos vagyok a torokfájásra.

Hogyan lehetséges ez? A horoszkóp tudománya valóban működik?



2020. márc. 14. 14:32
1 2
 1/11 anonim válasza:
84%
Nem igaz,nem kell megijedni.
2020. márc. 14. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Mojjo ***** válasza:
100%
Influenza/megfázásszezon közepén azt jósolja a horoszkóp, hogy fájhat xy jegyben született emberek torka, és van, akinél ez be is jön - hű, ez aztán varázslat. A horoszkóp tudománya :D
2020. márc. 14. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 alletta ***** válasza:
100%
dehogyis! véletlen egybeesés.
2020. márc. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Gugu Gabor ***** válasza:
100%
Juliusban akik halak csillaghegyben születtek izuadni fognak, a bikák meg fagyit enni.
2020. márc. 14. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
78%
Mi a kutyaúristent keres a tudományban ez a kérdés?
2020. márc. 14. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Na figyi! Júliusban az ikrek hajlamosak lesznek az izzadádra.

Remélem a nyáron számíthatok a vallomásodra, miszerint bizonyított asztrológus jós vagyok.

2020. márc. 14. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Én ugy gondolom, hogy ezek a havi, heti vagy napi horoszkópok csak szórakoztatásra vannak, logikát ne keress benne. Meg nem csak ez van. Napijegy, holdjegy, különböző bolygók állása, ezekben lehet van kis igazság, mivel sokkal összetettebb.
2020. márc. 14. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
66%

Mindennek van realitása, ami létezik, így természetesen a horoszkópnak is. Viszont nem olyan mértékben, ahogy az emberek hiszik.

Szóval van valamennyi valóságalapja a horoszkópoknak, de közel sem annyi, mint amennyit egyesek belemagyaráznak....

2020. márc. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

A Nyilas csillagjegyűek ha van gyerekük akkor szeptemberben nagyobb kiadásra számíthatnak, a Vízöntők december végén.

"Ebben a hónapban eldőlhet merre indul a Sorsának alakulása, több fontos dologban döntést kell hoznia." Na melyik csillagjegyről írtam? :)

Tegyél egy próbát: olvass el egy tök másik csillagjegyet és próbáld magadra értelmezni - hidd el sikerülni fog...

2020. márc. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Épp olyan igaz és megbízható, mint bármely politikus. Nem tűnt még fel, hogy akkora általánosítások vannak benne mint egy ház? Szezon van, ilyenkor emberek tömegeinek kezd fájni a torka.
2020. márc. 15. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!