Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » A merleg no es halak ferfi...

A merleg no es halak ferfi hogy jonnek ki egymassal?

Figyelt kérdés
2010. júl. 25. 18:34
 1/7 anonim ***** válasza:
ugyan jól komám
2010. júl. 25. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én mérleg vagyok, a párom halak. (Ő a pasi.) Alapvetően elvagyunk, jó a kapcsolat, teljesen megértjük egymást. Néha vannak viták, amikben általában ő enged, és az egész kapcsolatunkra jellemző, hogy inkább én irányítok. Ha valamiben nem értünk egyet, általában ő adja be a derekát. Mire vagy még kíváncsi?
2010. júl. 25. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Sajnos koztunk nem ilyen jo mar a helyzet ..egyre tobbet veszekszunk es a bolhabol elefantot csinalunk mind a ketten..es az a baj hogy egyikunk se enged a sajatjabol...
2010. júl. 25. 19:21
 4/7 anonim ***** válasza:
35%
Isten Igéje szerint válassz társat, nem vezet sehova ez a csillag joslat, ezek nem erre lettek teremtve csak az ördög csapdái közi tartozik. Ezek a dolgok legalább annyira utálatosak Isten előtt, mint a halottakkal való kapcsolat felvétel, a sátánnak nagy öröme telik ebben, hogy bekebelezzen ilyen dolgokkal és kigúnyoljon, hidd el én is annyira hittem az asztrólógiában, hogy szinte beteg voltam, ha nem tudtam napirenden olvasni, de ez nem jó! És semmi jelentősége sincs.
2010. júl. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
25%
Legésszerűbb volna megvizsgálni, hogy a párod Istentől van-e? És hogyha bűnben éltek annak is komoly következményei lehetnek, sok párválasztási tanitást lehet megvásárolni és meghallgatni, ingyen is le lehet tölteni a vidámvasárnap honlapján.
2010. júl. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekünk is voltam ilyen időszakaink, ilyenkor úgy oldottuk meg, hogy mindketten engedtünk egy kicsit (én is, pedig én nehezen szoktam), valamint jól átbeszéltük a dolgokat. Én is bolhából elefántot szoktam csinálni, de sokszor még bálnát is, és rájöttem, hogy nekem kell engednem. :)
2010. júl. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Volt1xkérdés válasza:
akkor ha nemjöttök ki jól mi a kérdés te halak vagy ő meg mérleg ezt te is tudod nem is értem miért próbáltad meg menny és keress magadnak 1 szüzet
2010. júl. 28. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!