Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mit tanácsolnátok ilyen...

Mit tanácsolnátok ilyen Szaturnusz kvadrátokkal rendelkező férfinak?

Figyelt kérdés

Merkúr kvadrát Szaturnusz,

Vénusz kvadrát Szaturnusz,

Hold kvadrát Szaturnusz,

és

Hold Vénusz szembenállás.


Ugye azt nem kelle csetelnem, hogy szerelmi életem az nem létező?


2020. máj. 6. 19:52
 1/9 anonim ***** válasza:
?????????????
2020. máj. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
48%

?????

Azt hiszem agyi érkatasztrófát szenvedek épp... :O

2020. máj. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Miért is? Biztos hogy itt kell ezt megosztanod, és nem a 112-őn?
2020. máj. 6. 20:38
 4/9 anonim ***** válasza:
Például azt, hogy a bolygóállások helyett kezdjen el magával foglalkozni. Önismeret, stílus, öltözködés, sport, kisugárzás, ápoltság, műveltség. Tuti lesz eredmény....
2020. máj. 6. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
4es, tudod te mi az asztrológia és milyen hatással van egy ember életére a születési ideje? Miért vagy itt konkrétan?
2020. máj. 6. 22:35
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Az asztrológia egy kitalált zagyvaság és az ég világon semmi hatása nincs semmire sem
2020. máj. 6. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 StevenUp válasza:
30%

tegnap 22:35


Kérlek magyarázd el nekem azt hogy rgy kb 6 milliárd éve a nagy semmiben kóválygó sűrű gáz bolygó vagy esetleg föld típusú bolygók mozgása ugyan milyen hatással lehetnek a te életedre amikor kb 20 éve még csak egy kis spermiim voltál egy 20-30 éves pasi heréjében :D


A te korod a bolygók korának kevesebb mint egy szempillantás. Ez ugyan mit is befolyásol?? 😀 Hogy lehet ilyen f**ágban hinni. :D


Jó mondjuk az tény hogy én a raptor csillagkép alatt születtem... Ha nem hiszed nézz utána

2020. máj. 7. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Azt, hogy oszinte reszvetem.



Az asztrologusok szerint a Szaturnusz az ido elorehaladtaval fokozatosan enyhul. Bar egyelore nem tapasztaltam ezt meg, pedig tul vagyok mar az elso visszateresen.


En is hasonlo cipoben jarok, 35 evesen nem voltam novel, Mars-Szaturnusz retrograd egyuttall Skorpioban az 5. hazban, Nap-Venusz 12. hazban. Bak Jupiter a deszcendensen.

2020. máj. 11. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ugyan a kérdésed majdnem 1 évvel ezelőtti..

Ha aktuális még a kibontása, akkor szívesen segítek!

(Asztrológiai tudással)


Márpedig ha jól sejtem akkor a jelen idő is megdolgozza ezt a kérdéskört..

2021. márc. 18. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!