Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Egy tipikus halak csillagjegyh...

Egy tipikus halak csillagjegyhez melyik jegy illik a legjobban?

Figyelt kérdés
2020. máj. 13. 11:39
 1/9 anonim ***** válasza:

Tipikus halak vagyok, tipikus bak a ferjem :) kiegyensulyozott kapcsolatban elunk, meg soha nem veszekedtunk osszeferhetetlenseg miatt, mindig valami kulso tenyezo volt az ok(anyos,apos,sogornok), de ezen alkalmakat is meg tudnam szamolni egy kezemen az utobbi 6 ev alatt. Hazasok vagyunk, babat varunk.


Elozo parjaim kos es vizonto voltak. Kapcsolatnak szornyuek voltak, mindkettoben szenvedtem, eleg lett volna ha havernak maradtam volna mindkettovel.


Persze egyene valogatja, sok mindentol fugg nem csak horoszkoptol :) sot, szerintem attol a legkevesbe.


Szuleim 30 eve hazasok, szuz ikrek par, allitolag ok osszeferhetetlenek, nos latod :)

2020. máj. 13. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Sosem ez alapján választottam párt, de az élet mindig úgy hozta, hogy akivel jól kijöttem, mind bika jegyű volt. Szerelem és barátság terén is.
2020. máj. 13. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Én bika vagyok és a kettessel egyet tudok érteni, a halakkal jó párosítás volt mindig is.
2020. máj. 13. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a rák, a skorpió vagy az oroszlán.
2020. máj. 14. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szűz
2020. máj. 15. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szerintem is szűz

Egy tipikus halak mellé egy nagyon racionális ember fog kelleni

2020. máj. 18. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
82%

Szuz es halak szerintem borzalom. En halakkent egyetlen szuz ismerosommel sem jovok ki, meg csak baratkent sem. Meg a szuz jegyu anyummal is a legnagyobb nezeteltereseink vannak.


De persze halak es halak kozt is van kulonbseg. Nem mindegyik iranyitjato kis nyapic. A szemelyiseget igen is lehet fejleszteni es gyengesegeket le lehet gyurni. Es egy hatarozott halak pl nem fog kijonni egy egoista szuzzel ;)

2020. máj. 18. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
9%
7# te egy nagyon hulye halak vagy...
2020. máj. 19. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
81%
Te is... :)
2020. máj. 19. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!