Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Milyen személyiségem lehet...

Milyen személyiségem lehet ha, Halak a horoszkópom, Rák az aszcendensem és a Bika a holdjegyem?

Figyelt kérdés
Aki normálisan válaszol, annak előre is köszönöm! 19/L

2020. máj. 15. 19:52
1 2
 1/20 anonim válasza:
80%
Az egyik legjobb.
2020. máj. 15. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim válasza:
80%
Jé nekem ugyan ez, csak Rák a csillagjegyem és Halak az asszcendensem, (Bika holdjegyem) :-D
2020. máj. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
51%

Szia!


NEM a csillagok döntik el, határozzák meg, hogy neked milyen a személyiséged. Olyan, amilyenné az évek során a tapasztalataid, neveltetésed, stb. alapján alakult, illetve valamennyire ez még változhat is. Gondold végig: ha most itt egy nagyon hozzáértő csillagjós ír neked egy elemzést a csillagjegyeid alapján, mit kezdesz azzal? Elkezded ahhoz igazítani az életedet, mert a csillagok szerint neked olyan, és ellentmondást nem tűrően csakis olyan lehet a személyiséged?


Nem bántásból írtam, kritikusan szemléld a világot :)

2020. máj. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy pár dolog a neveltetésen múlik és ez befolyásolja inkább az életünk, de én hiszek az ilyesmikben.


Egyébként köszönöm, hogy ilyen normálisan írtad le, sokan nem képesek arra, hogy úgy írjanak, hogy ne bántsák meg a kérdezőt:(

2020. máj. 15. 21:17
 5/20 anonim ***** válasza:
58%

Rendben, szíved joga :)


Nincs mit, nem is volt célom megbántani, csak szerettem volna felhívni rá a figyelmed, hogy ha hiszel is benne, ne tulajdoníts azért a kelleténél nagyobb súlyt a horoszkópnak.


Minden jót! :)

2020. máj. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
39%
Ezek alapján nem lehet elmondani hogy milyen a szemmélyiséged. Ez azon múlik csak hogy milyen hatások értek életed során, milyen neveltetés kaptál, milyen géneket örököltél stb.
2020. máj. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Állítólag a Halak és a Rák a két picsogó jegy. 😂


Érzelgős vagy és ábrándozó. Szerintem nem vagy egy vezér egyéniség és szeretsz jókat enni?


Na, eltaláltam?😊

2020. máj. 15. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Igazából az ábrándozás meg a saját fantáziavilág nagyon igaz, komolyan kb órákat elbírok vele tölteni:D

Érzelgősséget inkább elfojtom magamba, sőt igazából nagyon nehezen mutatom ki az érzelmeim, sírni is maximum 3 havonta egyszer sírok de akkor is valami könyvön vagy filmen(pedig a halakra nagyon mondjak hogy mindig sir stb)

2020. máj. 16. 03:44
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Mi alapján számoljátok ki ezeket?
2020. máj. 16. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Utolsónak:

Van neten egy csomó ilyen horoszkóp kalkulátor:)

Aszcendenshez pedig meg kell adni azt is, hogy pontosan hol és mikor( percee pontosan születtél:)

A holdjegyet azt hiszem a femina(vagy valami ilyesmi oldalonXD) szamoltam ki

2020. máj. 16. 12:08
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!