Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Vízöntő nő és Rák nő erovoszon...

Vízöntő nő és Rák nő erovoszonyok?

Figyelt kérdés

Melyik jegyet csípitek jobban?


Melyik jegy az "erősebb"?



2020. jún. 11. 12:24
 1/9 anonim ***** válasza:
56%

A vízöntő. Egyedi életfelfogása van, szabad, nem féltékenykedő, nem bújik a páncélja mögé. Őszinte.

A rák nő túl romantikus, érzelgős. Ragaszkodik a megszokotthoz és kicsit nyámnyila..

2020. jún. 11. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
67%
Èn rák vagyok...és elég jól ismerem magam,ha valami bajom van megmondom ha valami nem tetszik azt is...igaz elég romantikus perszóna vagyok de nyámnyilának nem mondanám🤷🏻‍♀️😅
2020. jún. 11. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
53%

Én pont az ellenkezőjét tapasztaltam. A Vízöntők nagy része befelé fordul, introvertált, nem igazán törődik a külső világgal, nehezen érteti meg magát másokkal. Sok fejlődésen kell átmennie, hogy olyan legyen, mint ahogy #1 lefestette.


A Rák nagyon határozott és erős tud lenni, ha a szerettei vannak veszélyben. Olyankor a végletekig elmegy, hogy megvédje őket. Én emiatt jobban kedvelem a Rákokat, mert az én személyiségemben is főképp a Szaturnusz energiái dominálnak, mint a Vízöntő esetében, én is introvertált és zárkózott vagyok.

2020. jún. 11. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
58%
Hát én vízöntő vagyok rák aszcendenssel és a Hold jegyem is a rákban áll, de a vízöntőket jobban bírom, a rák túl érzelgős, érzékeny számomra.
2020. jún. 11. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
87%
Melyik az erősebb? Mi ez valami Pokemon?
2020. jún. 11. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
84%
Erovoszonyok :D Először azt hittem, valami orosz kifejezés.
2020. jún. 11. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Tényleg elirtam 😂😂 sorry.. Erőviszonyok akart lenni.
2020. jún. 11. 22:44
 8/9 anonim ***** válasza:
71%
Ha közvetlen rokonok, akkor tudnak kellemetlen órák lenni.
2020. jún. 11. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Én rák nő vagyok.. Egyszer jóban voltam egy vízöntő csajjal.. Iszonyú idegesítő volt a végén. Állandóan mesterkélt volt és azon ugykodott, hogy hogyan állhatna bosszút embereken. Okoskodott, fontoskodott folyton. Mindent jobban tudott. Egyszer kialltam valaki mellet akinek ő be akart tenni.. Végül rajtam úgy állt bosszút, hogy meglopott és el hordott minden álszent köcsögnek. Csak mert nem akartam részt venni a szánalmas kis tervében, amiben maga mellé akart állítani a másik lánnyal szemben. És tulajdonképpen nyilvánosan beegettem és nyilvánosan kialltam a másik lány mellett. Direkt nem akartam belekeveredni a mocskos kis játékaba, de nyilvánosan felszolitott, hogy szegyenitsem meg enis a másik lányt. Hát gondoltam.. Ha már nyilvánosan belevonsz, akkor nyilvánosan meg is kapod a véleményem, ha már amúgy leszarod, hogy nem akarok belekeveredni. Na ezek után brutál kocsog, szánalmas, sötét és primitív módon viselkedett. Magát semennyire nem vette észre. Aztán még meg is lopott.


Persze ezt ellehet mondani sok emberről.. Nem valószínű, hogy csillagjegyfuggo, de egy biztos, a markáns jegyek megvoltak a csajnal, amivel az őrületbe kergetett. Egy érzéketlen embernek tűnt. Nyers, hideg, tartózkodó, eszelős, mesterkélt..

Meg voltam rokonyodve, amikor laza kifejezéstelen közönyös arccal beszélt arról, miket képes megcsinalni emberekkel. És még élvezte is.. Azt árasztotta magából hogy ő bármit megtehet emberekkel..

2020. jún. 11. 23:39

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!