Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » 30 éves kortól az aszcendens...

30 éves kortól az aszcendens számít? Magyarázatot is kérek.

Figyelt kérdés
Egy ismerősöm valahol ezt olvasta, de szeretnék kapni egy magyadázatot is egy hozzáértőtől.

2020. jún. 20. 16:10
A kérdező szavazást indított:
Nem tudom miért, de én is így tudom, IGEN.
Nem tudom, nem vagyok benne biztos, de szerintem NEM
12 szavazat
1 2
 1/15 anonim válasza:
33%
nem. az aszcendens éppenhogy a maszk, amit a szüleink ránk aggatnak - vagy mi, saját magunkra -, hogy be tudjunk illeszkedni a társadalomba (miközben felnövünk..) de ezt a maszkot illik 30 éves kor körül levenni. apránként lehet csak, nyilván
2020. jún. 20. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Nem hoszem, hogx az aszcendens ilyen pszichológiai hatás. Inkább energetika, nem véletlen van a horoszkópban.

És amit leírtál, fordítva mutatma meg, hogy 30 éves korig az dominálna, és utána nem. Feltéve ha az egyén 30 évesen dobná le a rabigáit, ami mindenkinél máskor jön el.

2020. jún. 20. 16:59
 3/15 anonim ***** válasza:
66%
Az aszcendens már születésed pillanatától kezdve számít,annyi elvileg hogy 30 éves kortól erőteljesebben jelen van.
2020. jún. 20. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
3#, Miért van így?
2020. jún. 20. 17:32
 5/15 anonim ***** válasza:
Én pont, hogy tinédzserkoromban éreztem nagyon erősen az aszcendensemet és nagyon szerettem volna kívülről annak látszani ahogy az le volt írva. Közel a 30-hoz már sokkal inkább a napjegyemmel tudok azonosulni ami egy sokkal nyugodtabb jegy.
2020. jún. 20. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
5#, Köszönöm a hasznos választ.
2020. jún. 20. 19:22
 7/15 anonim válasza:
5-ös, Vízöntő-Halak vagy?
2020. jún. 20. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Kos aszc - Szűz napjegy
2020. jún. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
52%
köszi a választ
2020. jún. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Az aszcendens az, ahogyan mások látnak minket, vagy pedig mi viselkedünk idegenek előtt. Nem jelenti azt, hogy ez rossz, egyszerűen csak egy viselkedési forma amit olyan személyek előtt mutatunk akik előtt még nem nyíltunk meg, vagy szeretnénk a kialakuló kapcsolatot felszínesen tartani (például munkatársak között).


Míg a napjegy az a személyiségünk amit akkor mutatunk meg, amikor önmagunkhoz képest a legjobbat adjuk magunkból.

2020. jún. 21. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!