Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Skorpió férfi (24) és halak...

Skorpió férfi (24) és halak nő (32) milyen kapcsolatra számíthat?

Figyelt kérdés
2020. júl. 2. 15:53
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Rövidre. Komolyan.
2020. júl. 2. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem a skorpió nehezen viseli majd az állandó jajgatást, pesszimizmust.
2020. júl. 2. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Szerintem is. Keress 30 fölötti pasit.
2020. júl. 2. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
13%

Van ismerős házaspár a környezetemben akik 30+ éve együtt vannak ugyanilyen felállásban és több ismerős pár is ilyen vagy fordított felállású működő kapcsolatban van.

A skorpió / halak - rák párosok viszont nem igazán működnek, mondjuk amilyen taszító emberek a rákok nagy többségben (tisztelet a kivételnek) nem is csodálom.

2020. júl. 2. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
16%
Skorpió férfihoz rák nő illik. De a korkulonbseg biztos hogy fog gondot okozni.
2020. júl. 2. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
34%

A rák senkihez nem illik, konkrétan elviselhetetlen, undorító emberek akiket ki kéne telepíteni egy lakatlan szigetre és ott öljék meg egymást majd megtiltani az embereknek hogy október környékén gyereket csináljanak hogy ne is lehessen több belőlük. A skorpió biztosan kifut a világból ezektől az ostoba érzelemvezérelt zsarnok allattomos emberektol ismerősi körben is rendre válnak el majd menekülnek ahogy lábuk birja a rakoktól.


A halak ok, az jó kombo a skorpió mellé egy ilyen jóindulatu behodolobb jegy kell nekik akit megvédhetnek mert olyan kis elveszett es egyensulyozza a skorpio negativ tulajdonsagait. A halak a romantikus lelkevel meg csodalhatja az alfatipusu skorit.

2020. júl. 2. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
63%
Azzal azért vitatkoznék, hogy a halak jóindulatú jegy. Tapasztalat. Azt nem tudom, hogy a skorpió nő és halak férfi konkrétan mire számíthat, de azt tudom, hogy nem lennék a gyerekük. Külön - külön is nehéz jegyek szülőnek.
2020. júl. 2. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
62%
Uhh utolsó, a gyerekük én sem, elég közelről ismerem ilyen szülőpár gyerekeit és szerencsétleneket sosem irigyeltem. Nagyon korlátozó, korlátolt gondolkodású ember mindkét szülőjük, semmi teret nem adtak nekik.
2020. júl. 2. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
55%
7-essel egyetértek és a 2-essel is. A Halak nő, valóban nem jóindulatú, szerintem egy igazi sunyi, kétszínű, de kifelé jajgat, meg sajnáltatja magát. Előadja a nagy mártírt, de mindezt nyájaskodva. A nővérem halak, de ismerek más halak nőt is. Legszívesebben az ember a képébe mondaná, hogy mit nyavíkolsz itt. Mi meg bólogathatunk rá.
2020. júl. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
62%
Kedves 6-os. Én ugyan egyetlen egy rák férfit ismerek. De sohasem az alapján ítélek meg egy embert, hogy mi a csillagképe. 😂 Viszont az ilyenbe mint te.. Meg a Taigetoszrol kéne ledobni csecsemő korban.
2020. júl. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!