Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mérleg nőkről/lányokról mi a...

Mérleg nőkről/lányokról mi a véleményetek? 17L

Figyelt kérdés
Milyen emberek többnyire? Megbízhatóak, kedvesek, kitartóak? Mi jut róluk eszetekbe?

2020. júl. 6. 18:13
 1/7 anonim ***** válasza:
67%
Kedvesek,precízek,nem csipik az agressziv manusokat.Viszont nagy hangulat emberek.
2020. júl. 6. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Lena7 ***** válasza:
100%

Én is mérleg lány vagyok :D


(Magamról fogok mondani pár tulajdonságot, nemtudom, hogy mennyire leszek reális, mert egy olyan ember aki kívülről szemléli a dolgokat, az sokkal jobban tudna jellemezni, mint én magamat)


Én nagyon hamar kiismerem az embereket, tudom, hogy mit kell ahhoz csinálnom, hogy kedveljenek vagy utáljanak (Ez lehet negatív és pozizív tulajdonság is)


Nagyon nehezen tudok dönteni. Még a legcsekélytelenebb dolgokról sem tudok. (Például, hogy egy adott játékba mi legyen a karakter nevem, vagy milyen sütit süssek stb. Általában másoknak is kiszoktam kérni a véleményüket és utánna döntök)


Én kedves embernek mondanám magam (imádok segíteni másoknak, bármiben) és általávan kedves vagyok mindenkivel, kivéve azzal nem, aki valamilyen nagy dolgott vétett ellenem vagy a barátaim ellen)


Szeretek másokat megvédeni. Például ha beszólnak valakinek, vagy leszólják, akkor kiszoktam az adott emberért állni és nem hagyom, hogy elnyomják.


Én nem mondanám magam kitartónak. Vannak olyan dolgok, amikben az vagyok (sport, meg olyan dolgok, amik jól mennek) , viszont ha látom, hogy van egy olyan dolog, amiben huzamosabb ideig nem fejlődök, vagy nem érek el benne eredményt, akkor sajnos azt a dolgot nagyon hamar feltudom adni. (Pl nyelvtanulás. Nem hagytam abba,de szoktam 2 hetes szüneteket tartani.)


Remélem tudtam segíteni neked :)

2020. júl. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Mintha rólam írtál volna #2es:))
2020. júl. 6. 19:26
 4/7 anonim ***** válasza:
56%
Amúgy többnyire bomba testük van.Viszont levegő jegy...nem nehéz félrelépni nekik.
2020. júl. 6. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
84%
Nekem régóta van egy Mérleg barátnőm. Mindig odafigyel a külsejére, csinosan öltözködik, kedves, bájos, szereti jól érezni magát. Viszont nem a hűség mintaképe. Amint felüti a fejét valami probléma a párkapcsolatában egyből más férfiakkal kezd el kavarni, találkozgatni. Többször volt olyan is, hogy több férfivel kavart egyszerre. A flörtölés, csábítás nagyon megy neki. Kicsit sunyi és néha hazudik is annak érdekében, hogy ne gondoljanak róla rosszat mások. Szeret csavarogni, szórakozni, beszélgetni, barátokkal, párjával közös programokat csinálni, emberek közt lenni. Igazi társasági ember, de kevés igaz barátja van. Sok kapcsolata csak felületes. Nehezen dönt apró, jelentéktelennek tűnő dolgokban is. Próbál minden helyzetet reálisan látni és igazságosnak lenni. Érzékeny és együttérző. Pletykás, kibeszél másokat. Sokszor olyan érzést kelt az emberekben, aki csak a külsőségekkel foglalkozik és nem sok esze van, de valójában értelmes, tanult és jól el lehet vele beszélgetni. Néha olyan, mintha 2 egyénisége lenne.
2020. júl. 8. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
28%
Na ezért nem csípem a levegő jegyűeket(mérleg, vízöntő,ikrek)....laza, és link a többsége.
2020. júl. 9. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hát általában ártalmatlanok :D

bár nekem ellenkeznem kell a bomba testről, mert 80 százalék nagyon deszka, egy lányt ismertem akinek gyönyörű volt és irigyeltem!!

2020. aug. 1. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!