Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » A deszcendens jegyünk tulajdon...

A deszcendens jegyünk tulajdonságaival fogunk tudni azonosulni életünk előrehaladtával, vagy valójában sosem?

Figyelt kérdés

2020. júl. 10. 17:35
 1/3 anonim ***** válasza:
11%
A csillagok nem befolyásolják a személyiséget PONT
2020. júl. 10. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
55%
Hát, én már hallottam olyat, hogy valakinek másik csillagjegy tulajdonságai jobban passzoltak. Én meg mondjuk olvastam egy cikket; én asszem talán a levegős elemhez tartozom; de abban a cikkben a víz elem jellemzése illett egyértelműen hozzám, és nem a levegős. Mondjuk az illető sokat dolgozik, lehet , hogy felcserélte tévedésből; de lehet, hogy nem. Nem emlékszem, hogy máshol utánanéztem-e ennek a dolognak; talán igen, de rég volt; nem emlékszem, majd talán egyszer megnézem újra. Meg itt olvastam már évekkel korábban egy másik kérdésnél, hogy a csajt kiírták valamikor, hogy meg fog születni, de nem akkor született, hanem két héttel később; és a két héttel korábbi, amikor az orvosok tervezték eredetileg, hogy meg fog születni; tehát annak a csillagjegynek a leírása sokkal jobban illett rá, mint a tényleges születési dátumának a horoszkópja. De egyébként még olyat is hallottam, hogy valakinek a nevelés, meg a környezet hatására megváltozik az aurája. Pl ha nem egy kedves, baráti közegben van, akkor pl lemehet kékről-liláról; zöldre-sárgára. Ezt még csak így érdekesség képpen. Egyébként nincs olyan , hogy rosszabb; meg pl a zöld az pont egy ilyen gyógyító árnyalat is; tehát pl jó hatással van az egészségére, ha valaki felvesz egy zöld pólót,és sok orvosnak, gyógyítónak pl van zöld az aurájában, és akkor ez a szín tehát a gyógyítást segíti; meg még a zöldszínű kövek is például; és a szívcsakra zöld, azt például a zöld kövek táplálják. Meg amúgy szal mindenkinek van egy saját fejlődési szakasza, amit végigjár. Tehát szóval tényleg nincs mondjuk rossz ember, csak tudatlan, aki még keveset tud, keveset értett meg a létezésből maga körül.
2020. júl. 10. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
77%

A DSC pont azokat a tulajdonságokat jelöli, amik legkevésbé fordulnak elő bennünk - és ezeket a tulajdonságokat (amikben mi szűkölködünk) keressük a potenciális partnerekben (a DSC a 7. ház határa, és a 7. ház utal a partnereinkre).


Az élet előrehaladtával való fejlődést leginkább az ún. progressed chart mutatja meg.

2020. júl. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!