Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Ferfiak ti melyik csillagjegyű...

Ferfiak ti melyik csillagjegyű nőt talaljatok jó társaságnak,párnak?

Figyelt kérdés

Milyen csillagjegyu volt? Mik voltak a jó Meg a rossz tulajdonságai?


Melyiknek volt jó termeszete vagy szimpatikus?


Melyiket tarthatók noiesnek?


2020. aug. 5. 08:07
 1/10 anonim válasza:
100%

Szerintem a férfiak, ha meglátnak egy vonzó nőt, és odamennek megkérdezni, hogy mondjuk

-Heló, te rák vagy?

-Nem, kos

-Ja, akkor csá


Based on not real

2020. aug. 5. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Semmi értelme ez alapján választani.

Oroszlán vagyok munkatársnőm is oroszlán és kb egymás ellentétei vagyunk...tényleg azon kívül,hogy azonos a nemünk semmi közös nincs bennünk.

2020. aug. 5. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a legtöbb férfit ez nem foglalkoztatja. Viszont egyszer randiztam egy fazonnal, akinek a haverjával is találkoztam. Meglepődtem, mikor a haverja megkérdezte milyen csillagjegyű vagyok. Mikor elárultam, hogy ikrek, felszisszent, és azt mondta, az összes közül a legrosszabb, legszeszélyesebb, és kiszámíthatatlan. Nem tévedett... :D
2020. aug. 5. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
A férfiak legnagyobb része örül ha meg tudja jegyezni a nő szülinapját nem hogy még ilyeneket is számontartson, hogy mi a horoszkópja majd számotvessen, hogy melyikkel volt a legjobb. 😂
2020. aug. 5. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
25%
Maradjunk annyiban, hogy ez a hulyeseg inkabb csak a (buta) noket foglalkoztatja ennyire.
2020. aug. 5. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Nem annyire hülyeség.


Ismerősei koromben ugyanaz a csillagjegy hasonlo tulajdonsagokat takar,lehet tudni mire szamitazs ha jön a kovetkezo.De nyilvan egy jegyen belül is vannak kulonbsegek mert mas az akcendesuk.

2020. aug. 5. 13:09
 7/10 anonim ***** válasza:
75%
Nekem a legjobb társaság talán a szűz és az ikrek volt nőben eddig, még esetleg az oroszlán. Halak/F
2020. aug. 5. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
50%
Kerdezo: de igen, annyira hulyeseg.
2020. aug. 5. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem igaz,hülyeség az egész.

Nekem van egy ikertestvérem nem sokkal egymás után születtünk szóval ugyan azaz aszcendensünk is és mégis vannak emberek akikkel én kijövök de ő nem tudja elviselni és fordítva is igaz.

2020. aug. 5. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Persze! Mert nem egy idopontban születettek!
2020. aug. 5. 23:13

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!