Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Lehetséges érezni a másik...

Lehetséges érezni a másik auráját/kisugárzását?

Figyelt kérdés
Régóta keresem erre a választ. Tudom, hogy furcsán hangzik, de gyakorta előfordul, hogy egy személy bejön a házunkba, vagy beszélünk, elfog egy nagyon kellemes érzés, mintha érezném a "kisugárzását" ha lehet így mondani. Kellemesen lezsibbadok, megnyugszok, jól érzem magam mellette, pedig semmi komolyról nincs szó, van, hogy nem is ismerem az illetőt. Van valakinek hasonló tapasztalata?

2020. aug. 5. 18:30
 1/9 anonim ***** válasza:
78%
Igen, meg azt is lehet érezni, ha valakiből pont az ellenkezője sugárzik. Leginkább az üzletekben lehet ezt érezni, amikor sort állsz a pénztárnál.
2020. aug. 5. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehetséges, de nem minden esetben.
2020. aug. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
21%

"Lehetséges érezni a másik auráját/kisugárzását?"


Persze, hogy ha magas laza van. Csak ugy sut, hogy messzirol erezni.

2020. aug. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
48%
Igen, én nagyon érzékeny vagyok erre halak nap, rák holddal.
2020. aug. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
76%
lehet
2020. aug. 5. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
76%
Persze.nekem eddig elég jól bejött,elárul dolgokat az illetőről.
2020. aug. 6. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Igen, nalam ez nagyon durva mert vagy nagyon van vagy nincs es tobbnyire ram nem hatnak a “satnyak” de ha valakinel szamomra eros a kisugarzasa na en ott elvesztem az eszem..... de ez altalaban kolcsonos is, boltban a legrosszabb 😂

Nagy raertemben sokszor addig nyomoztam mig meg nem talaltam az embert es kideritettem a horoszkopjat ezeket a “kisugarzasokat” en sokszor vagy az en holdammal szembenallo napjegyu embernel tapasztaltam vagy pedig ha egyezo venusz vagy/es mars allasunk volt :)

2020. aug. 6. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
70%
Igen. Mindenkiét érzem. A többségé elég szar. Fura hogy mások nem érzik, de szerintem egyébként mindemki érzi, csak nincs tudatában. Ez teljesen alap dolog.
2020. aug. 6. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Én látni tudom ha nagyon nagyon koncentrálok egy testrészre. Viszont utána nagyon szarul, kicsit homályosan látok, meg néha a fejem is fáj utána ezért nem mindig csinálom csak ha nagyon unatkozok.
2020. okt. 11. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!