Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Bakot vagy Bikát szerintetek...

Bakot vagy Bikát szerintetek legjobban?

Figyelt kérdés
2020. aug. 6. 16:06
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Szeretitek jobban akartam írni
2020. aug. 6. 16:15
 2/12 anonim ***** válasza:
82%

Valamiért vonzom a Bikákat. A Bakoktól ellenben a hideg ráz. :D


- egy Vízöntő

2020. aug. 6. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
83%

A bikákat. Nagyon jó szívűek.

Nekem vmiért a bakok=robotok.


-Rák 18/F

2020. aug. 6. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
41%
A marhasületet, szóval a bikákat.
2020. aug. 6. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
76%
A Bikákkal jól elvagyok, a Bakok feladják a leckét nekem, de pont ezért szimpik:).
2020. aug. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
Jolán
2020. aug. 6. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
A bikákat barátként nagyon szeretem, a bak férfiak viszont eszméletlenül vonzanak. Szűz vagyok.
2020. aug. 6. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
35%

A Bikákban tetszik, hogy nagyon nőiesek, csábosak, nyugodtak, de szinte lehetetlen a közelükbe férkőzni, mert egy komplett rajongói tábort tartanak fenn maguk körül. Van egy bizalmas emberük, akinek folyamatosan eldicsekszenek/panaszkodnak arról, hogy épp kivel sikerült/nem sikerült randizni, kibe szerelmesek és kiről mi a privát véleményük.

Ez a bizalmas ember általában én vagyok, akivel már szinte mesébe illően jó a kapcsolata és valójában ezerszer jobban illünk egymáshoz, mint azok az idegenek, akiket minden áron meg akar szerezni magának.

Lényegében a társa vagyok társa helyett, de ezt a Bika többnyire észre sem veszi, mert természetesnek tartja, hogy velem minden egyszerű és kényelmes. Félredobott kabátnak érzem magam mellettük, aki bár mindig ott van, amikor kell, de mindig csak a barát zónában.


A Bak jegyű nőkkel számomra könnyebb, mert lehetek tárgyilagos, nincs szinházias megsértődési jelenet, nem nagyon kell aggódnom.

Mindent meg lehet beszélni velük és pontosan az fog történni.

Cserébe kissé nyugdíjas jellegű a hangulat, vagy legalábbis komolyabbnak, idősebbnek érződnek, mint a Bikák.


(Én Szűz jegyű vagyok, Bika aszcendenssel)

2020. aug. 7. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%

Bak ferfiak vonzobbak szamomra

A bika tul makacs nekem


Nyilas/Bak no

2020. aug. 7. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Bika
2020. aug. 9. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!