Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Milyen a szerelmes Kos?

Milyen a szerelmes Kos?

Figyelt kérdés
Alakulóban van egy kapcsolatom, bika nőként, kos férfival. Egészen elképesztő az a tempó, amit diktál, nagyon hamar óriási érzelmekről beszélt, és éreztette is, a tetteivel is bizonyítja, nekem néha mégis olyan hihetetlen, hogy ilyen hamar (2 hónap) mély szerelemről beszélgetünk. Nyilván nem a csillagjegy alapján akarom ezt eldönteni, csak érdekelne ez az oldal is, mindketten a harmincas éveink végén járunk egyébként. Szóval ha valakinek van tapasztalata abban, hogy a kos férfiak tényleg ilyen szerelmes típusok, vagy csak fellángolás a részükről, esetleg kos-bika tapasztalata van, szívesen olvasnám :)

2020. szept. 8. 15:08
 1/10 anonim válasza:
100%

Exem kos. Igen, az elején valójában nagy hévvel vetette bele magát, izzott a levegő, szép szavak, én voltam a világ közepe, pontosabban mi. Romantikus volt, idealista. Hirtelen ötletei vannak, benne van új dolgokban, új dolgok kipróbálásban, vakmerő, kezdeményező, relatív jó az ágyban, van ízlése az ételekhez/italokhoz. Pozitívum még, hogy szinte bármiről lehetett vele beszélgetni, alapvetően nyitott, bár sokmindenben jobban informáltnak tartja magát, mint amilyen. Képességeihez mérten segítőkész, de plusz erőgeszítést a konfort zónán túl nem tett értünk (bár ezt sajnos a többi férfira is el tudom mondani). Negatívumból sajnos a tapasztalatom miatt többet tudnék mondani: a barátai voltak az elsők, pénzzel nem bánt jól, mai napig tartozik, függőségeit nem tudta leküzdeni. Amit épp ő fontosnak talált, azt prioritizálta. Hirtelen haragú, agresszívabb hangnemet is megengedett magának. Érdemes megnézni a többi jelölőjét is (hold, vénusz, mars, aszcendens). Férfiaknál a mars jelöli jobban, hogy mint férfiak/szerelemben/szexben milyenek. A mi kapcsolatunk sajnos sok veszekedéssel zajlott 2-3 hónap után, nehéz kompromisszumot kötni velük. Makacsak. Nekem sajnos legrosszabb tapasztalatom eddig párkapcsolatban, még úgy is, hogy én nyilas vagyok.

Ajánlom a [link] oldalt, itt megtudod nézni a többi bolygóját (még akkoris, ha a pontos születési órát nem tudod, az az aszcendeshez kell). Van rajta párhoroszkóp is, amely az összes fényszögeteket összeveti.

2020. szept. 8. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2020. szept. 8. 16:03
 3/10 anonim válasza:
100%

Szívesen, bocsi a helyesírási hibákért :D

Egyébként ismerek nagyon elegáns, komoly, megbízható, rendszerető, kitartó kosokat is, mind férfi. Illetve családcentrikusak is. Legalábbis, akiket én ismerek; aztán kifogtam egy rosszat, ez van :D

Minden jót :)

2020. szept. 8. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
0%

Most komolyan a horoszkóp alapján akarod megítélni hogy milyen ember?

Nem hiszem hogy jó ötlet így beskatulyázni az embereket. Egy kos

2020. szept. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
77%

Egy baratnom Bak es neki Kos a pasija. Es a pasija meg mikor nem is jartak csak alakultak, mar kimondta, hogy szeretlek, baratnom meg mondta hogy alljon le mert ez meg nem szerelem, de tenyleg nagyon lebaszta a Kos sracot😂


Egyebkent azota egyutt vannak es szeretik is egymast, de tenyleg a pasi is masokhoz kepest elegge belevetette magat nagy hevvel a kapcsolatba.

Ja igazabol baratnommel alig talalkozok mert mindig egyutt vannak, szoval mar ezert is unszimpatikus a srác(joo a baratnom is tehet rola, de azert na)

2020. szept. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
A napjegy nem sok mindent árul el egy emberről, ez annál sokkal összetettebb, de önmagában a kosra -mint jegyre- jellemző a hirtelen fellángolás.
2020. szept. 8. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Én nem hiszek a horoszkópban, de kos vagyok, szóval...

Én is nagy hévvel vetem magam bele valamibe, azt teljes beleéléssel csinálom, viszont az érdeklödésem hamar alábbhagy sajnos. Szeretek új dolgokat kipróbálni és felfedezni, a régiek mellett nem sokat tökölök.

2020. szept. 8. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen azok,volt egy Kos fiú az életemben 17 évesen s mikor kimondta,hogy szeretlek csak pislogtam,hogy mivaaan?Hisz nagyon az elején voltunk.Nem tartott sokáig hosszú a sztorink de sokaig haragudott amiért elhagytam.

Az mostani párom is Kos több mint 5 éve tart és ő is sokkal harabb lett szeress mint én pedig Rák vagyok amit nagyon érzelmes jegynek ítélnek meg nekem még sem megy ilyen hamar.

Azt vettem észre,hogy a Kosokat nagyon vonza a Rák nő,talán mert ez a legnőiesebb csillagjegy.

Pedig a Rák és a Kos kapcsolatáról csak rosszakat lehet olvasni.Ember függő.

Viszont tényleg számít,hogy mi a hold jegye és az aszcendense is.

Viszont egy jó tanács a Kos rajongása alábbhagy majd és hajlamos az agreszióra is.

2020. szept. 9. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Skorpió vagyok, volt egy kos pasim. Ő volt az egyetlen, akivel már a legelső randin kézenfogva sétálgattunk, mintha ezer éve egy pár lennénk. Egy vidám, lelkes, nagyon nyitott, csupaszív, vonzó férfit ismertem meg a személyében. Persze, hogy magávalragadott az életteli szenvedélyessége, érzelmessége. Aztán pár év múlva ugyanilyen váratlanul és ok nélkül el is távolodott.

Az anyagiak nem nagyon érdeklik, bármijét odaadná, de ha a céljairól van szó, akkor elég önző. Számomra elég ijesztő volt, hogy ez az ember, akiben ennyi érzelmet fedeztem fel, milyen rideg elszántsággal képes csak az eszére hallgatni. Ha ő úgy dönt, akkor nem segít semmiféle női taktika. Sajnos átlát mindenen. Az agresszivitáshoz nem tudok mit mondani. Ő is tudott agresszív lenni, de az ugye köztudott, hogy egy skorpioval szemben ez nem ajánlott húzás.

Nem tudok rajta eligazodni. Nem bíznék meg benne mégegyszer.

2020. szept. 9. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Az en kosom, hasonlo a leirtakhoz, o sem tetovazott sokat mikor osszekerultunk:) Igazabol egy szerelmi fellangolasabol indult a mi kapcsolatunk es egy este alatt tul lett rajta es “hozzam kerult” 😂.

Nagy energiat fektetett bele az elejen a kapcsolatunkba ahogy lenni szokott csak az en kosom triplan, azota sem hagyott alabb a programszervezese csak most a munkajaba fontosabb idoszak vette kezdetet es en ezt megertessel fogadom. :) Es igen, egy kos az biztos hogy fog tudni dolgozni, DE nehez vele egyutt dolgozni. Munkatarsait hallgatom meg sokszor a kosomat mik mennek, onallo munka vagy vezetoi beosztasban tudja ervenyesiteni az akaraterejet es tobblet energiait.

Nagyon jol banik a penzzel, (bika jegyek a horijaban) de a kos jegyei reven nehezen akad le egy egy dologrol hogy tenyleg elvezhesse a penzet mert ha raall a munkara akkor Ra all. Es kesz. Pont. 😂

Jo az agyban, es ha enged egy kicsit a szorakozasnak es elvezni az eletet akkor eleg vad is ami nalam plussz pont:P egyebkent eleg kiszamithatoan jo:) Korabbi kapcsolataban voltak felrelepesei de az az egesz kapcsolat bonyolult volt, illetve sosem filozok azon hogy mas a mas kapcsolataban hogy viselkedett mert mindenki mast hoz ki a masik emberbol.

Hozzam teljesen huseges es oszinte, olyan dolgokat bejelent ha pl felkereste az ex csaja valami altalanos dologert, vagy hogy egy szemrevalo not sem lat az uton akin pihentethetne a szemet a piros lampanal...😂 En ezeken csak jokat mosolygok es boldogan melyulok el magamban a burkolt bokok utan:):D


Ha vesz vmit csak jot vesz, ruhazkodasban pedig az egyszerusegre torekszik es inkabb befektet egy egy dragabb holmiba mint hogy mindenbol feleslegesen felhalmozzon.(ez full bika jellemvonas egyebkent)

Imadja a hasat, es rosszul van ha nem fozok neki, de kozben attol is hogy mig nem voltam rendszeresen sportolt.


Vitanknak nehez vele beszelni mert a falnak is beszelhetnek, meg mergeben sokszor inkabb elmenne ha hagynam de en ilyenkor beszoktam zarni es addig nem engedem el mig vhogy meg nem beszeljuk😂😂😂😂.. altalaban bejon 😃


Agresszivabb tipusu ember annyira, hogy ne lehessen eladni 10 forintert de ez a habitusabol,neveltetesebol,neveltetesi korulmenyeitol na meg persze a kosossaga😂 vegett is:) De en ezt is erzem “normalisnak”. Aki ettol mashogy beszel nyilvanul meg nekem az nem hangzik sem oszintenek sem hatarozottnak.. (oroszlan merkurom van)

Mindent megad nekem, jol seggbe rug ha arra van szuksegem:)

Ja es Anyam nem apolt ugy mikor beteg voltam mint az en kosom:)


Szerintem az egyik legjobb jegy de teny es valo ferfiaknak idealisabb ez a jegy mint noknek:))

2020. szept. 10. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!