Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Ezzel az 5 csillagjeggyel a...

Ezzel az 5 csillagjeggyel a legnehezebb együtt élni tapasztaltatok már ezt? A többi lent

Figyelt kérdés
[link]
2020. szept. 8. 22:42
 1/6 anonim ***** válasza:
72%
Ezek közül éltem már mindegyikkel hosszabb távokon, egyikkel sem voltak kibékíthetetlen problémáim. Akivel viszont nem bírtam egy fedél alatt megmaradni még egy egy hetes nyaralás alkalmával sem az egy rák volt, illetve mellőle mindenki IS elmenekült beleértve 3 férjet és az összes gyerekét.
2020. szept. 8. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
87%
Hm.. nem tudom, én szeretek magammal élni bikaként és mások is velem. Bak lakótársam pedig szuper barátnőmmé vált és a skori párommal sem volt gond. Amúgy a bien az kb ilyen Kiskegyed színvonalú szenny, ahol hülyébbnél hülyébb cikkek születnek. Xd
2020. szept. 8. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
72%
Sorban egymás után, vagy egyszerre?
2020. szept. 9. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez a 12 csillagjegy közel fele. Ha átlagos eloszlásúnak vesszük a születéseket, akkor az emberiség kb 42%-val nagyon nehéz együtt élni?


Ezeket a cikkeket hasraütésre írják népszerű, kattintásbiztos, nem sok gondolkodást igénylő témák után. Az egyik ilyen a horoszkóp. Múlt héten a 3 legintelligensebb csillagjegyről volt cikk, jövő héten a 7 üzletileg legsikeresebbről lesz.

2020. szept. 9. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
70%
Nem csillagjegyekkel nehéz együtt élni, hanem emberekkel. Minden ember más, és a csillagjegyeknek semmi köze az ember személyiségéhez.
2020. szept. 9. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ennyire gagyi általánosító írással kár foglalkozni. Bikaként két sokéves párkapcsolat között kb. fél évet éltem egyedül. Személy szerint az állandóan nyüzsgő ikrekkel, a nagyzási mániás, egoista oroszlánnal, a gyerekes, infantilis nyilassal, és a túl erőszakos kossal nem tudnék együtt élni.
2020. szept. 13. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!