Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Bakok miért nem bírják az...

Bakok miért nem bírják az ikrek csillagjegyűket?

Figyelt kérdés
2020. szept. 12. 19:27
 1/7 A kérdező kommentje:
Bakok miért nem bírják elviselni?
2020. szept. 12. 19:28
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Forrásmegjelölés?
2020. szept. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Alapvetően ha nem személyes ellentét van a háttérben akkor azt tudom elképzelni, hogy a csendes, zárkózott bak híresen nem szereti a hangos, hencegő embereket az ikrek meg pont az egyik leghangosabb jegy az összes közül akinek be nem áll a szája és szerintem ezzel sokszor átlépi vagy átkényszeríti a bakot a komfortzónáján. Illetve a szabadszellemű ikrek esetén szerintem a bak kontrollmániája sem igazán működik ami szintén tud bosszantó lenni.

Ettől függetlenül ismerek bak-ikrek legjobb barátokat és a családban is van mindkettő, semmi bajuk egymással tehát arra hogy a bak nem bírja az ikreket pont annyi az esély mint bármelyik másik jegy esetében.0

2020. szept. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Jókor szólsz. xD


14 évig éltem párkapcsolatban bak jegyűként egy ikrek csillagjegyű férfival.

2020. szept. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Az ikrek Gálvölgyit több mint 40 éve bírja a bak felesége. És ő csak egy példa. Nem a középkorban vagyunk, hogy ilyen kérdésekkel legyen tömve a GYIK.
2020. szept. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem nincs bajom az Ikrekkel Bakként, de sokszor úgy érzem, hogy ők nem bírnak engem. Volt egy Ikrek lány, aki mindenbe belekötött, amit csináltam vagy mondtam, bár tény, hogy néha tudok sok és idegesítő lenni :D
2020. szept. 13. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
2 féle ikrek van. Az egyik buta és sok hülyeséget beszél, a másik okos, művelt és sok értelmes dologról lehet velük beszélgetni. Szerintem az elsőt senki sem bírja.
2020. szept. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!