Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Szerintetek 18 éves vízöntő...

Szerintetek 18 éves vízöntő lány 21 éves halak fiúval milyen párosítás?

Figyelt kérdés

először 7 évvel ezelőtt szerettem bele, amikor megláttam, pedig nem hiszek a szerelem első látásra dologban. Aztán 3 évre rá összejöttünk, 1 hónap után szakított velem, azóta eltelt 3 és fél év úgy, hogy egyszer sem beszéltünk. Most megint együtt mászkálunk haveri társaságban, de én még mindig menthetetlenül szeretem, egyébként egy utcában lakunk. De ő nem akar tőlem mást, csak barátságot, és kimondhatatlanul fáj, és ha 3 .s fél év alatt nem sikerült kiheverni valaha ki fogom? És egyáltalán képes leszek valaha szeretni bárkit is ennyire?

Köszönöm, hogy végigolvastad


2010. aug. 6. 22:44
 1/8 anonim ***** válasza:
20%
Hát, ha vízöntő, akkor nem fognak kiszáradni a halak. Szóval szerintem jó. Amúgy a halfiúk akváriumban élnek?
2010. aug. 6. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
k urva vicces vagy..
2010. aug. 6. 23:13
 3/8 anonim ***** válasza:
75%

olyan unalmasak már az elsőhöz hasonló válaszok.

amúgy nem érdemes horoszkóp alapján dönteni, de elvileg a halak ideális partnereihez nem szokták felsorolni a vízöntőt. de hát ez nem sokat jelent.

2010. aug. 6. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
15%
És a horoszkópos kérdések nem unalmasak? Mintha bárki más tudná, hogy milyen a kapcsolatuk. -.-
2010. aug. 6. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 margoz válasza:
Szerintem nagyon jo páros lennétek,föleg hogy a környezetemben élnek vizöntök és hallak is és azt látom hogy ideális a kettö kapcsolata.Probáld a kapcsolatot tartani vele mégha baráti szinten is,de vigyázz,a zaklatást nem viselik el a halakjegyüek.Biztos hogy találsz mást,de neked ez lesz a legszebb emlék,ezért nem is szabad elrontanod azzal,hogy azt hiszed nála nélkül nincs boldogság.Van,csak másfelé is nézned kellene.
2010. aug. 6. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Az utolsónak nagyon köszönöm

egyébként voltak rajta kívül barátaim, nem is kevés, de sosem volt még olyan, mint ő, amitől azt a fajta érzést kapom, amire azt mondom, szerelem.

2010. aug. 7. 11:30
 7/8 anonim válasza:
Szerintem azért akar barátnak, mert dugni kelelttél egyszer kétszer, de egyébként többre vágyik. Ha meg nem akkor próbálkozz nyomatékosabban. És így hogy barátok vagytok nem is kell annyira tartania attól, hogy kicsit esetleg megrontott. Ez elég baráti a részedről, nem feltételezed ezt róla!
2010. aug. 7. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
55%

Nyomi horoszkópos vagy, nincs közöd a valósághoz.

A férfiak sexuális hajlamaival kellene tisztában lenned.

2010. aug. 7. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!