Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Szerintetek ikrek csillagjegy...

Szerintetek ikrek csillagjegy vicces? Melyik csollagjegy viccesebb?

Figyelt kérdés
2020. szept. 23. 22:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Az hogy ki vicces és ki nem azt nem a horoszkóp határozza meg szóval nem lehet ez alapján megmondani
2020. szept. 23. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én megmondom őszintén, nem sok Ikrekkel találkoztam eddig, de egy se volt az a kiemelkedően vicces fajta :D
2020. szept. 24. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

[link]


ezek alapján mérleg, kos, oroszlán, bika, nyilas

2020. szept. 24. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

In reality: Bármelyik lehet vicces meg 0 humorú is. Anyám kos, de kb. annyira vicces, mint egy hullaház és elég fura humora van. Már ha az előző kérdésre reagálok persze, és sok vicces oroszlánnal sem akasztott össze az ég. Akiken sokat nevettem, azok egyébként bak, skorpió, de lehet én vagyok full elvont, dunno. :D

Egy bika (Aki viszont vicces ÁLLÍTÓLAG)

2020. szept. 24. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem a horoszkóptól függ.
2020. szept. 24. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Altalanositva engem altalaban a vizontok tudnak mar legelso alkalommal megnevettetni vagy a kosok😄
2020. szept. 24. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!