Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Ki mit gondol a kosokról?

Ki mit gondol a kosokról?

Figyelt kérdés
Én is az vagyok, és nagyon sok marhaságot hallok, úgyhogy kíváncsi lennék a tapasztalatokra/véleményekre.

2020. szept. 26. 15:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%
Én is kos vagyok, de akárhány kost ismertem, egyiket sem bírtam elviselni, mert arrogánsak voltak. :D Néha magamat se bírom elviselni. Lobbanékony vagyok de hamar megbocsátok, főleg ha valaki bocsánatot is kér - na akkor a fél vesémet odaadnám neki, nagyon tudom értékelni az ilyesmit. Nem bírom ha kritizálnak, nagyon rosszul érint, néha napokig rágódok rajta. Nem szeretem ha utánoznak, ha a szófordulataimat használják vagy az öltözködésemet másolják még akkor se, ha ez a hízelgés egyik fajtája. Nem bírom a versengést, ha nem nyerhetek akkor bele se kezdek ilyesmibe. Hát röviden ennyi jutott most eszembe.
2020. szept. 26. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
68%
Semmit nem gondolok egyik jegyről sem. Nemcsak a születési hónapból áll az asztrológia. Önmagában ez a kiragadott adat semmit nem ér.
2020. szept. 26. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
75%
Hát.. a kosokról semmit, de ha részletesen megvizsgálom, akkor már van mit. Azért általánosságban úgy vettem észre, hogy elég lobbanékony jegy és türelmetlenek a tagjai. Amolyan örök gyerekek, de ez inkább aranyos, mint zavaró. :)
2020. szept. 26. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
A baràtom is az, ö jó arc nagyon, szókimondó, öszinte, jószívü, becsületes.
2020. szept. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
A kosok nem túl okosok.
2020. szept. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
31%
Ne legyél kíváncsi olyan véleményére, aki komolyan veszi a horoszkópot, csillagjegyeket meg hasonlókat. Komolyan elhiszed, hogy amiatt vagy olyan, amilyen, hogy hogy álltak a csillagok még csak nem is a fogantatásod, hanem a születésed idején? Aki ezt komolyan veszi, szerinted mennyire hiteles ember?
2020. szept. 27. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Te szerinted mennyire vagy hiteles ezo szekcióban 6-os? :D Én sem veszem a NLC szintű horoszkópot alapnak, mert az egy semmi, de azért van benne valami a felsőbb szinteken, csak te azt hiszed, hogy ami a Blikk hátulján van, az lefedi ezt az egészet.
2020. szept. 27. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Aki komolyabb szinten kezd áltudományokkal foglalkozni, az sincs teljesen rendben.
2020. szept. 27. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
De az sincs, aki ide jár kötözködni, bár nem hisz benne, mert egy troll. :D Akkor a templomba is elmész misére, hogy elmond, Isten nem létezik, hm?
2020. szept. 27. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik ha nem a legmenőbb jegy, legalábbis férfiaknál. A kos nők viszont sokszor férfiasak, erőszakosak és elég nehéz temperamentumuk van.
2020. szept. 27. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!