Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Ezek a csillagjegyek úgy...

Ezek a csillagjegyek úgy gondolják, körülöttük forog a világ ezt tapasztaltatok?

Figyelt kérdés
[link]
2020. szept. 28. 18:57
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Kinek Mia véleménye erről?
2020. szept. 28. 19:00
 2/11 D-Mano ***** válasza:
65%

Azt, hogy ez egy néphűlyítő szennyweboldal.


Ha érdekel az asztrológia, akkor olvass rendes asztrológia könyveket. Pl. Baktay Ervin: A csillagfejtés könyve

2020. szept. 28. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
54%

A Szűzeknél igen.Amit ők csinálnak az úgy van jól,a többiek mind hülyék.

Mindent mindenkinél jobban tudnak és ráadásul mindent és mindenkit csak

kritizálni tudnak,csak az a jó amit ők csinálnak.Ezért nem szeretem az

ilyen jegyű embereket.Ismertem egy párat.

2020. szept. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez a hat a csillagjegyek fele. Tehát akkor a fél világ úgy gondolja, hogy körülötte forog a világ.
2020. szept. 28. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
77%

4-es, bárcsak csak a fele lenne...

Egyébként én nem hiszek a horoszkópban.

2020. szept. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
28%
3! Tökéletesen leírtad a szüzeket, én is ezért nem szeretem őket.
2020. szept. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
22%

Nekem egy horoszkóppal sincs bajom azon kívül hogy szerintem hülyeség.

Az emberekkel! Na azokkal inkább horoszkóltól függetlenül.

2020. szept. 28. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%

Na az ilyen NLC-t hagyjuk szerintem, bulvár kategória. Tapasztalataim alapján a környezetemben a rák és az oroszlán az aki a legjobban elvárja azt, hogy mindenki körülötte forogjon.

Szűz vagyok és semmi nem igaz rám abból amit a cikk vagy ti leírtatok. Leszarok mindenkit, abszolút nem érdekel, hogy ki mit és hogyan csinál ameddig nem pofázik bele a dolgaimba, kritizálni pedig akkor szoktam ha kérdezik amúgy nem érdekelnek az emberek.

2020. szept. 29. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A 3-as és a 6-os válaszadó rátapintott a lényegre. Persze, biztosan van olyan is, akinek imponál az ilyesfajta viselkedés és kedveli ezt a csillagjegyet.
2020. szept. 29. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
40%

A szüzekre jellemző még, hogy mindenben a hibát keresik és meg is találják, még akkor is, ha az csak egy említésre sem méltó apróság. Persze a hibához egy hibás személy is tartozik, akit rögtön hibáztatni is lehet. Ez a bűnbak természetesen sohasem ő, hanem valaki más.


Ha nagyon kontrolláló személyiség, akkor hajlamos leuralni a környezetében élőket. Hogyha megengedő emberek veszik körül, akkor egy idő után már azon kaphatják magukat, hogy minden megmozdulásukkal, sőt, még a nem tökéletes logika szerint kimondott gondolataikkal is el kell számolniuk felé.


Sokszor fárasztó módon megköveteli a precizitást minden téren, ebből pedig egy idő után a legtöbb embernek elege lesz.


Tudom, hogy árnyaltabb típusai is vannak ennek a csillagjegynek, de alapvetően így működik egy klasszikus stílusú szűz.

2020. szept. 30. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!