Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Bak férfi és Rák nő osszeillik...

Bak férfi és Rák nő osszeillik? Van itt olyan aki ilyen párkapcsolatban van? Hogy működik? :)

Figyelt kérdés

#Bak férfi rák nő
2020. dec. 17. 15:28
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
55%
Egy darabig igen, nagyon jól működhetnek együtt, de pár év alatt felszínre kerülnek a különbözőségeik így valószínűleg nem lesz egész életre szóló kapcsolat.
2020. dec. 17. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Pl milyen különbözőségek?
2020. dec. 17. 16:06
 3/19 anonim ***** válasza:
77%
ez nem a csillagok állásától függ
2020. dec. 17. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
56%
A bak emlős állat a rák pedig izeltlábú. Ez a 2 faj nem randizik egymással.
2020. dec. 17. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
44%

különbözőségek:

rák érzelmes bak távolságtartó

rák sértődékeny bak makacs

rák érzékeny bak sokszor bunkó

rák mindig várja a szerelem megerősítését bak nehezen mutatja ki az érzéseit


stb..

2020. dec. 17. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem te vagy az, aki a Bak párjával álmodozik szakítani? :O Szerintem ha már egy 2. kérdést is kiírtál róla, vagy beszélj vele, vagy hagyd ott szó nélkül, nem illetek egymáshoz, ennek nem lesz értelme.

https://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__asztrologia-horoszk..

2020. dec. 17. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
64%

Ostobaság a csillagok állásából következtetni arra, hogy ki milyen ember.

De gondolkozzunk el ezen. Tegyük fel, hogy tényleg van bármi köze a személyiségünkhöz annak, hogy a csillagok éppen a megszületésünk pillanatában hogy álltak. Nem a fogantatásunk pillanatában, nem a terhesség közben, nem abban a k*rva másodpercben, amikor épp kibújunk. (A császárosokkal mi van?) Mert ott dől el minden, abban a percben. Olyan leszel, amit leírt a horoszkóp a Kiskegyedben meg az interneten.

Személyiségfejlődés? - Hah!

Szülőktől kapott ingerek? - Ugyan már!

Gyerekkorunkban minket ért hatások? - Ó, dehogy is!

Tanult és tanulatlan viselkedési formák? - Neee!

Nem, basszus, te április és május között születtél, úgyhogy te ilyen vagy, a másik meg szeptember és október között, ő meg akkor olyan, és TI nem illetek össze! A többi nem számít.

Hát komolyan, üvölteni tudnék, úgy fel tudnak b*szni az ilyen ostobaságok.

Igen, tudom, és akkor most majd mindjárt megmagyarázza nekem, hogy ez sokkal bonyolultabb, viszont persze kizárólag a teljesen hiteles asztrológián múlik, és a pszichológiát ne is keverjük ide, mert az ördögtől való.

2020. dec. 17. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
51%

"és akkor most majd mindjárt megmagyarázza nekem, hogy ez sokkal bonyolultabb"

igen ilyenkor jönnek az aszcendenssel, ami igazából csak azért létezik hogy megmagyarázzák, hogy a születési jegy miért nem illik tökéletesen mindenkire. maszlag az egész, hihetetlen, hogy még mindig van aki komolyan veszi. bár a homeopátiáról is bebizonyította már a tudomány, hogy fizikai képtelenség, hogy hasson, mégis van még aki veszi és eszi.

2020. dec. 17. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Én nem mondtam, hogy hiszek benne.. De nagyon sok minden igaz belőle és nem, nem a napi joslatokra gondolok. A jellemrajzok nagyon sok mindenkire igazak.. Nem minden abból sem. De a jegyeknel visszateroen jelen vannak a fő tulajdonsagaik.
2020. dec. 17. 17:41
 10/19 anonim ***** válasza:
78%

"Én nem mondtam, hogy hiszek benne.. De nagyon sok minden igaz belőle"

saját magadnak mondasz ellent

2020. dec. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!