Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mondtok nekem ismerősi körből...

Mondtok nekem ismerősi körből csillagjegypárokat, akiknek a valóságban működik a kapcsolata?

Figyelt kérdés

Szóval nem így az alapján, hogy a horoszkóp szerint ki kihez illik.. Hanem arra vagyok kíváncsi, hogy az ismerősi körötökből milyen párosokról tudtok akik jól megvannak :) ja és írjátok le a jegyuket is legyszi!

:)))



2021. jan. 4. 13:05
1 2
 11/16 Harák Balázs válasza:
100%
Bika férfi oroszlán nő még egymás gondolatait is tudjuk!
2021. jan. 5. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Vízöntő nő - Bika férfi- működik.

Skorpió nő - Halak férfi- működik, házasok, gyerek.

Rák férfi - Ikrek nő- működik, kicsit problémás

Ikrek nő - bika - nem működik

Szűz férfi - Rák nő - 12+ év, nem működött.

2021. jan. 5. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2021. jan. 5. 13:20
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Ikrek-nyilas 11 éve
2021. jan. 6. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Egyik haverom, aki férfi rák, barátnője halak. Elvileg eszméletlenül jól kijönnek, egy húron pendülnek. Elég nyálasak kívülről szerintem, de úgy tűnik nekik ez jó, hogy csak egymásért és a mély érzésekért élnek. Reggeltől estig együtt vannak. Ők viszont, hát mivel a fiú 19 éves a csaj meg 17 így nem kell sok éves kapcsolatra gondolni. Fél éve tart, de működő képesnek tűnik a dolog. Van egy lanybaratom, ő rák. Megveszik a bika pasijaert, hogy ő annyira romantikus meg minden. Egy másik csajhaveromnak aki szűz, pedig halak csávója van. Ez már kicsivel gyengébb érzelmű kapcsolat, de azért na. Másfél hónap. Én vízöntő férfi vagyok, 19 éves. Első csaj, aki bejott rák volt. Próbáltam vele összejönni, de sehogy sem sikerült, nem tudtam dűlőre jutni vele. A humorerzekem bántotta, sértette. Megutaltuk egymást. A legjobb kapcsolatom egy nyilas lánnyal volt, meg volt egy viszonylag jól működő egy másik vízöntővel. Tanulok, kalandokat keresek, az a fura a jegyem szerint viselkedek eléggé. Nem szeretek kötődni, mindig tovább álltam, pedig, ha nem ilyen lennék, akkor na.. Léteznének most is ezek a kapcsik. Remélem segítettem!:)
2021. jan. 10. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

Vízöntő - rák


Nagyszüleim, 50+ éve😊

2021. jan. 11. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!