Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Hol olvassátok a horoszkópot?

Hol olvassátok a horoszkópot?

Figyelt kérdés
sok humbuk gagyival tele a net de engem olyan érdekelne aki tapasztalatok alapján jó és hiteles ( tudom már amennyire egy horoszkóp hiteles lehet)
2021. febr. 5. 18:02
 1/8 anonim ***** válasza:
78%
Természetesen sehol. Ha nem a személyes születési adatokból indul ki az asztrológus, akkor a horoszkóp kb. semmit se ér. Bazári.
2021. febr. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
47%
Csakis a Nők Lapja horoszkóp az egyetlen hiteles. Abban benne van a tuti.
2021. febr. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Diáksáv nevű weboldalon kamaszok csinálnak fake-vicces horoszkópot. Kisfiam mutatta nekem és nagyon viccesek, de ha valami normális horoszkópra vagyok kíváncsi én is a Nők Lapját tudom ajánlani.
2021. febr. 5. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
79%
A horoszkópokat konkrétan random emberek kitalációi. Általában a horoszkópok úgy készülnek, hogy leül 1-2 ember és elkezd ötletelni, hogy mi legyen a mai nap az újságban. Leírnak pár random mondatot és kész is a horoszkóp.
2021. febr. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
79%

Már sehol. Miután a macskám meghalt, akkor jutott el bennem a felismerés, hogy ordas nagy kamu. Elméletben qurva jó hónapom lett volna, gyakorlatilag meghalt a macskám, aztán menhelyről hoztunk el egy kutyák, aki 3 hónapig életem keserítője volt, aki éjjel nappal nem hagyott nekem életet és nyugodt percet. Éjjel kihúzta alólam a párnát, nappal szétszedett mindent amit talált, a párnától kezdve az ágyneműig, a rajtam lévő papucsig.


Aztán anyám megerősített, az újságokban lévők tényleg kamuk. Dolgozott anno újságíróként, és a főnök beszólt a horoszkópért felelős kollégának, mi a helyzet, aki azt felelte, mindjárt kész (random írta, amit a feje kitalált).


Csak az a horoszkóp jó, amit csak és kizárólag neked csinálnak, nem minden olyan jegyűnek, mint te. Születésnapomra ilyet kaptam, valaki megcsinálta nekem, és amiket elmondott rólam, tényleg igaz, pedig nem ismert a nő.

2021. febr. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
71%

Sajnos a világon elterjedt csillagjegyekkel kapcsolatos különböző elméletek többnyire általánosításokon alapulnak. pl.: ,,Minden kos ilyen meg olyan." ,,Minden kosnak ezt kell tennie szeptemberben." stb.

Ezt hívják bulvárasztrológiának.


Akik magukénak érzik a kos napjegyük jellemzőit, igyekeznek mindent az életükben ebből az archetípusból levezetni, akiknek pedig pl. a holdjegyük erősebb, azok az egészet kamunak tekintik, mert nem tudják, hogy nem csak napjegyük van.


Kevesen veszik a fáradtságot, hogy teljes egészében elemezzék a születési horoszkópjukat és helyette beérik a napjegyük jellemzésével.

Csakhogy a napjegy önmagában nem elég ahhoz, hogy leírja egy ember személyiségét.

2021. febr. 5. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

tudtok valakit személyesen ajánlani aki ilyennel foglalkozik?

igen pont azért kérdeztem nincs-e valami hitelesebb az újságoknál


a horoszkóp jellemrajz sok emberre igaz meglehet állapítani egy személyiséget horoszkóp alapján ez az én szerény véleményem.

2021. febr. 6. 11:17
 8/8 anonim ***** válasza:
Rákos Péter könyveit tudom javasolni.
2021. febr. 6. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!