Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mi a veleményetek a bika...

Mi a veleményetek a bika jegyű emberekről? Mik a tapasztalataitok párkalcsolatvan vagy barátságban velük?

Figyelt kérdés
2021. febr. 8. 16:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
68%
Miért olyan nehéz felfogni, hogy a csillagjegy nem befolyásolja senki tulajdonságait, személyiségét? Ez főleg nevelés, illetve genetika kérdése.
2021. febr. 8. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Tapasztalataim szerint a bika jegyű emberek április 21. és május 21. között születtek. Más általánosságot még nem fedeztem fel velük kapcsolatban.
2021. febr. 8. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

2

Egy másik általánosság: ugyanazon csillagjeggyel rendelkeznek.

2021. febr. 8. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
95%
Ahogy minden egyes ilyen kérdés alá leírom! A csillagjegyed csak felruház tulajdonságokkal, amiken tudsz változtatni, NE ÁLTALÁNOSÍTSATOK!!! kérlek.
2021. febr. 8. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
82%
Nehezebben döntenek,szeretik a biztonságot,a hasukat,bátrak,igazi bikák .
2021. febr. 8. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Bár nem lehet általánosítani, de leírom az én tapasztalatom.

Bika a vőlegényem, neki a nővére is bika.

Ami közös bennük, hogy konfliktuskerülők, megalkuvók, pozitív szemléletűek és kisugárzásúak, hisztisek, rendetlenek, nem haragtartók.

2021. febr. 8. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Hm.. érdeklődve olvasom, mint lelkes bika. Nahát, mennyire nem vagyok bikaszerű.. hát, igen. Az általánosítás. :D

Magamról amúgy az a véleményem, hogy elvileg jó barát vagyok mások szerint. Éjnek évadján is fel lehet zavarni. :D Az ételeket szeretem ízlelni, de nem vagyok zabagép, sőt. Kifejezetten Tesco gazdaságos vagyok. Párkapcsolatban meg sosem értékelnek eléggé, aztán jön a sírás, hogy mégsem voltam olyan szar.

De persze.. ennek semmi köze a csillagjegyemhez. :P

2021. febr. 8. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Olyan erősek mint a bika. Múúúúúúú!

És olyan kanosak is.

2021. febr. 8. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Párkapcsolatban nem voltam még bikákkal, barátságban annál inkább...és kár volt.

Sajnos nekem úgy dobta az élet, hogy az összes májusit, aki egy utolsó k*rva, elém dobta. Majdnem tönkre is vágtak, irigy, versengő kis mocsok volt az összes, akivel találkoztam, hogy rohadtak volna meg. 🖕

Nyilván nem általánosítás, de nekem nincs velük jó tapasztalatom.

2021. febr. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
58%
Bika jegyű lány vagyok,én azt vettem észre,hogy bármilyen társaságba keveredek,kedvelni szoktak az emberek,illetve könnyen megnyílnak nekem.Azt szokták ránk mondani,hogy makacsak,lusták,de életszeretőek vagyunk,élvezzük az élet apró ajándékait,a jó ételeket,a művészeteket és az erotikát,ezek rám igazak is.Annyiban nem illik rám a bika jegy,hogy nem vagyok anyagias és eléggé a földtől elrugaszkodott vagyok.
2021. febr. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!