Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Az aszcedensem nyilas. Mi ez...

Az aszcedensem nyilas. Mi ez a nyilas mehetnék? Minden nyilasnál ez van? Utazás vágy, extrémen. És menni menni mint a bolygó holland.

Figyelt kérdés
2021. febr. 15. 03:46
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Igen, a nyilas alapvetően egy ilyen személyiséget határoz meg:optimista, filozófikus, nagy utazási vágy/mozgásigény, lobbanékony, nagy igazságérzet, társaságkedvelő, extrovertált. Több nyilas ismerősöm van,.. Azt mondom 10 nyilasból 7re rá tudom húzni ezt a jellemzést.Viszont azt ne felejtsük, hogy az ember rendelkezik holdjeggyel, irányító bolygókkal, aszcendensel stb. Utóbbinak meg kB. Legalább annyira fontos az ismerete, mint a napjegyé. Szóval akiknél megmutatkozik a nyilas személyiségjegy, az azt jelenti, hogy a napjegyük erősen domináns. A maradéknál meg érdemes lenne teljes elemzést nézni. Pl. A TV előtt ülni egész nap példája.. Lehet teljesen ellentétes aszcendense van, mint a nyilas és az dominál... Meg sokakban tényleg csak vágy van, nem hajtják végre. Amúgy ez az utazási vágy és a többi is viszonylag stimmel. Én vízöntő vagyok, bár a két jegy annyira nem áll távol egymástól.
2021. febr. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Utolsó, szerintem nem kell megmagyarázni a hülyeséget. 10-ből 7 emberre illenek ugyanannak a BÁRMELYIK csillagjegynek a tulajdonságai.
2021. febr. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Jó, én megértem, ha valaki szkeptikus. Teljesen. Hisz tudományosan nincs alátámasztva a létezése ennek a dolognak, ez tény. Én is csak érdekességként kezdtem el ezt nézegetni a hetekben. Viszont az számomra egyértelmű, hogy ezek a tipikus személyiségkarakterek léteznek a valóságban is. Kérdés, összefüggés van e a, születési képlettel. Mindenesetre azt megtudom cáfolni, hogy olyan ember, akire illene mind azért az na.. Ezek sokszor ellent mondanak egymásnak.. Van olyan ember aki egyszerre extrovert és introvert, aki egyszerre hagyománytisztelő és utálja a régi dolgokat/újító szellemű , szeret utazni és mást nem szeret csak otthon lenni, akinek a család meg a szeretet a legfontosabb,de nem tud érzelmileg kötődni,aki egyszerre imád beszélni és nem szeret megszólalni... Mindezeket az ellentétes tulajdonságokat egyszerre tartalmazza. Az igaz, hogy többet magamra tudnék húzni én is.. Pl. Vízöntő mellett illik rám a nyilas, ikrek, kos, oroszlán jellemzése is.. Mind eltérő mértékben.. Viszont vannak a víz, föld elemű jegyek, amelyek abszolút nem.. Meg sem közelítik a személyiségemet.Szóval idk.
2021. febr. 17. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
49%

A szuletesi kepletben a keplettulajdonos motivacioit az egitestek jelenitik meg, a jegyek, amiben az egitestek vannak, a kifejezesi modjaikat, a mundanhazak pedig az eletteruleteket, ahol ezek kifejezodnek.



Az (hosszu tavu) utazas a 9. haz temakore, tehat egy eletterulet. A jegy a kifejezodes modjat jeloli. Tehat egy 9-es stelliummal rendelkezo ember tobbet utazik, vagy ha a 9. haz ura prominens a kepletben, mint mondjuk egy Nyilas Nap a 12. hazban :)


Ha Nyilas az ASC, akkor az I. haz eletteruletenek a kifejezesi modjat jeloli a Nyilas. Amelyik hazcsucson a Nyilas all, azon az eletteruleten ugy viselkedik a szulott, hogy ha hoz egy dontest, miszerint elindul egy uton, akkor nem a celt tartja szem elott, hanem az odavezeto utat, emiatt a kornyezete kalandvagyonak es kisse felelotlennek tartja a szulottet a Nyilas jegy altal jelolt eletteruleten.



36F incel

2021. febr. 17. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Én nyilas vagyok és ha anyagilag lennék olyan gazdag biztos egy nagy világkörüli utazásra indultam volna már XD
2023. szept. 10. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!