Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Rák férfi kapcsolatban,...

Rák férfi kapcsolatban, vitánál, szakításnál. Mik a tapasztalaitok?

Figyelt kérdés

Csak tapasztalatokra lennék kíváncsi! Előre is köszönöm!


Milyen viselkedésük van a rák férfiaknak amikor szerelmesek? És milyenek szakítás után?


2021. márc. 18. 19:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Olyan, nagyon rák viselkedésük van. Ez tapasztalat.
2021. márc. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
39%
Nehezen mutatják ki!
2021. márc. 18. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
23%
Könnyen mutatják ki!
2021. márc. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
77%

Elsődleges fókusza az érzelmi biztonság megtalálása. Ezt keresi leendő partnereiben. A szakítást nagyon durva traumaként éli meg és igyekszik minél hamarabb elfojtani az élményt.

Később felidézve az élményt, újra és újra traumatizálódik. Nem szabad nála firtatni a fájdalmas múltat. A problémáit csak közvetett módon, pl.: analitikus pszichoterápiával tudja oldani, ahol aprólékosan és finoman tud közelíteni a probléma gyökeréhez.


Viszont fontos, hogy nem csak a napjegy számít. Ha a rák nap mellett van pl.: egy oroszlán aszcendens és nyilas hold, akkor nem biztos, hogy ugyanolyan erővel megnyilvánul a rák energia.

2021. márc. 19. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
23%
A Rák férfiak - neveltetésükből fakadóan - erősnek, férfiasnak mutatják magukat, de az érzelmeik mélyek és könnyű őket megbántani. A személyük elleni támadást rosszul élik meg, ilyenkor kiborulnak, hisztiznek, nem képesek higgadtak maradni.
2021. márc. 19. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
37%
Ahogy a személyiségük megkívánja, ami teljesen véletlenszerű hogy milyen, születhet bárki bármilyen hónapban.
2021. márc. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
0%
Hát ez talán unpopular opinion, de nekem az első barátom egy rák férfi volt és sajnos nagyon toxicus kapcsolatunk volt, szinte csak kihasznált, megcsalt és manipulált, és mikor engem már nem érdekelt és szakítottam eszméletlenül belémszeretett és folyton sírt utánam és mindent megtett hogy visszakapjon nyilván sikertelenül mert túl sok lelki sebet okozott és nem akartam visszaengedni az életembe. Úgyhogy eleég szeszélyes volt. Mondjuk fun fact rák nő vagyok :D De édesapám is rák férfi ő meg nem ilyen szóval változót mondanék.
2021. ápr. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
46%
Ha meg erdekel a tema en szivesen mondok jot rosszat es hogy hogy kell kezelni egy rakot...
2022. febr. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
46%
Milyen erzes nem oda illo választ irni? Jobb igy h ertektelen hozza szolasod ide kerult?
2022. febr. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%
Szoval a kemo jobb valasz. Értem.
2022. febr. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!