Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Kislányom június 21-én, éjjel...

Kislányom június 21-én, éjjel 1 óra 40 perckor született. Ő Ikrek vagy Rák csillagjegy? Eddig azt hittem, Ikrek , Kos aszcendenssel, viszont több helyen olvastam hogy a Rákok június 21-től július 23-ig ünnepelnek.

Figyelt kérdés

2021. ápr. 3. 05:09
1 2 3
 21/24 D-Mano ***** válasza:
100%

Az az ábra a radix (másnéven születési képlet), amit a 12-es belinkelt.

A radixon látszik az, hogy a bolygók, házcsúcsok, egyéb asztrológiai pontok hol helyezkedtek el az állatövön az ember születésének pillanatában, és hogy azok milyen kapcsolatban álltak egymással. Ebből egy szakértő asztrológus sokmindent ki tud olvasni.

2021. ápr. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%

Évente változhat. Van olyan év, amikor a nap már éjfél előtt 2 órával a következő jegyben van, illetve olyannal is találkoztam, hogy reggel hatkor még az előző jegyben volt.


2020.06.21. 01:40 Vác

Nap: Rák

Hold: Ikrek

Aszcendens: Kos

Aszcendens uralkodó Mars: Halak

Első házban Bika Uránusz

Első házba bezárt Bika jegy

Első házba bezárt jegy uralkodó Vénusz: Ikrek


Ezek a jegyek mind megjelenhetnek a kislányod személyiségében: rák, ikrek, halak, kos, bika

Nem feltétlenül a napjegye lesz a legerősebb.

2021. ápr. 3. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:
De jó! Köszönöm szépen a válaszokat! Mindig érdekelt az asztrológia,de sajnos ennyire nem értek hozzá!
2021. ápr. 3. 14:14
 24/24 anonim ***** válasza:
:)
2021. dec. 26. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!