Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mi a véleményetek Kaló Jenő...

Mi a véleményetek Kaló Jenő asztrológusról?

Figyelt kérdés
Olyanok válaszát szeretném kérni, akik ismerik a fent említett urat. Köszönöm! :)

#asztrológia #Kaló Jenő
2021. ápr. 4. 16:53
1 2
 11/15 anonim válasza:
Nekem a szomszédom😃
2022. ápr. 3. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Buksi válasza:

Osztom CzVera77 véleményét. Én kb. 15 éve jártam a kurzusára, összességében inkább negatív a véleményem róla. Sokszor összeszedetlen, parttalan filozofálgatás volt az előadása, inkább afféle predikáció.

Engem nőként mindig is irritált az a vonulat, amikor az asztrológiával akarják alátámasztani, higy a nő hrlye a konyhában van.

A magyar asztrológusok többségéhez hasonlóan erősen jobboldali, amit pedig mostanság putyinista propagandaként tol, az vállalhatatlan, minősíthetetlen.

A YT csatornáján olvasható csöpögős kommentek önmagukért beszélnek.

2022. aug. 2. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 Buksi válasza:

10.hozzászóláshoz: a US dollár már majdnem paritásban van az eoróval,ez a wc papír dolog a dollárt illetően a wishful thinking kategóriája. A magyar forint viszont már 400/eur felett van, és nem látni, hol a lejtő alja.

A magyar asztrológusok mellett / helyett lehet keresni a neten pl. angol nyelvű asztrológiai elemzéseket is, ott érdekes módon nem ugyanazt írják, mondják, mint a magyarok. Google fordítóval még angol nyelvtudás híján is meg lehet érteni a lényeget.

2022. aug. 2. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Visszatérő példákkal él például női mellekről előszeretettel beszé, vannak nem odaillő véleményei a férfi hozzászólókat többször megszégyeniti.
2023. márc. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

"a US dollár már majdnem paritásban van az eoróval,ez a wc papír dolog a dollárt illetően a wishful thinking kategóriája"



A mult heten, ahogy belepett a Pluto a Vizontobe, Iran es Szaud-Arabia bekeszerzodest kotott, meghozza Kina volt a kozvetito partner. Igy szepen a petrodollar menni fog a WC-be, lesz helyette petroyuan....



38F incel

2023. márc. 25. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!