Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Jó asztrológust tudtok ajánlan...

Jó asztrológust tudtok ajánlani, aki akár online-is vállal elemzést?

Figyelt kérdés
Kiss József Zsoltot néztem, de ő sajnos csak a tanitványait fogadja most. Egy elég rossz nap-hold fényszögem van, ami az egész eddigi életemre rányomta a bélyegét. Hiába vagyok sikeres karrier és anyagiak terén, sosem tudtam közel kerülni egy olyan emberhez, aki mellett otthon érezném magamat. 3 komolyabb szerelmem volt, de más-más okból (elsősorban külső tényezők) egyik se jött össze, miközben mindig is népszerű voltam a nők közt.

2021. ápr. 6. 18:30
 1/4 anonim ***** válasza:

Horváth Andrea asztrológust keresd meg. Én nagyon szeretem őt, mint írónőt. Az asztrológia távol áll tőlem, ezért arról nem tudok nyilatkozni, de maximálisan tudom őt ajánlani, mint embert.

Ő a szerzője a Társaink Isten házában és még egy sor remek könyvnek.


[link]

2021. ápr. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Montero Mónika.

Kedvezményesen akár ingyen is készít elemzést.

2021. ápr. 9. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
simon szilviánál voltam végül, mindenkinek tudom ajánlani
2021. ápr. 11. 11:41
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha utalsz nekem 5000 forintot, szívesen megállapodítom a hátralévő életed a születési dátumodból, misem egyszerűbb ennél. Ha a tenyeredről is küldesz képet, még pontosabb leszek
2021. ápr. 20. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!