Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Honnan lehet felismerni a...

Honnan lehet felismerni a külső alapjàn a Szűz és Mérleg Aszcendenst?

Figyelt kérdés
Mik azok a jellegzetes ismertető jegyeik?

2021. máj. 15. 21:17
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
15%

Horoszkóp hozzáértés? :D

Mintha lenne valami tudományos alapja, amihez egyáltalán lehetne érteni...

2021. máj. 16. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
56%
A Szűz ASC Látszólag mértékletesebbé, szerényebbé, átgondoltabbá, gyakorlatiasabbá, tudományosabbá, anyagiasabbá, racionálisabbá, egyszerűbbé, külsőre vékony testalkatra hajlamossá teszi a bármilyen egyéb tulajdonságokkal bíró személyt. Az öltözködési stílusa egyszerűsödik, funkcionálisabbá válik, vagy egyszerűen csak visszafogottabbá, kerüli az öncélú feltűnősködést, felesleges magamutogatást.
2021. máj. 16. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
45%
Na, megjött a helyi TV2 telejós is.
2021. máj. 16. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Kedves 10-ik hozzászóló, puffogni itt csak te puffogsz :) és nem azok, akik kérdést tesznek fel az asztrológiáról. Másrészt nem én vagyok a szégyenteljes, hanem Te, amiért te lenéző, támadó, sértegető, gúnyolódó stílusban és tartalmommal kommentelsz és fröcskölődsz egy olyan témában, amiről egyrészt halvány fogalmad sincs, másrészt nem is szereted, nem is érdekel sőt lenézed azokat, akiket ez érdekel. Kedves kommentelő, ez vagy Te :) Tudod mi a különbség? Az, hogy én nem teszek ilyet. Nem osztom az észt és az ordenáré hülyeséget és nem olvasgatok olyan témákat, amik nem is érdekelnek, csak hogy kiadjam magamból a nem létező gyűlöletemet. Tudod Te viszont igen. Talán ezen kellene "tudományosan" elgondolkodnod.
2021. máj. 16. 17:27
 15/20 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem 15/16 évesen minden ember átesik ezen a korszakon. Aztán max. 18/19 éves korára ki is növi az intelligensebbje, ha életében legalább egy könyvet elolvasott. Nem nagy kunszt megérteni az asztrológiát, ugyanaz, mint a pszichológiában az MBTI, van 10-en x főtípus, altípusok, itt bejönnek a házak, bolygók állása, stb. de ez hova vezet? Látom nem esett le a lényegi információ, ha az előző kommentemből csak az “ordenáré hülyeség” jött le neked, amikor példákat is hoztam. Te, aki egy ember működését az aszcendense alapján akarsz analizálni. Gratulálok.🤦
2021. máj. 16. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen 12-es és az előtte lévő többi érdemi választ, sokat segített ez is. A "puffogó" és társai :) hát nemtudom, szerintem neked nem "ment át" a lényeg, minek vagy még itt gyűlölködni? Érdekes társadalmi esettanulmány ez az oldal is...sajnos. Az ember feltesz egy kérdést és a hülyék rázúdítják az összes bajukat a világgal....ennyi hülye, okoskodó. Senki nem kíváncsi rájuk, ők mégis jönnek és hülyéznek. Nem, ne érezz késztetést még egy válaszadásra, nem kell :) nagyjából megtudtam, amiért ide jöttem, köszönöm, részemről ennyi.
2021. máj. 16. 18:08
 17/20 anonim ***** válasza:
nem tudom
2021. máj. 16. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
52%

A szűz az egyik legnehezebben észrevehető jegy, mivel nem akar feltűnő lenni. A rendezettséget, letisztultságot, illedelmességet érdemes keresni.


A mérleget pedig úgy érdemes elképzelni, hogy ránézel és nem tudsz nem mosolyogni. Mindent megtesz a külsejével, előzékenységével, humorával azért, hogy mosolyra fakasszon vagy hogy minimum cukinak, kedvesnek lásd.

2021. máj. 16. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
7: hangosan felröhögős :D
2021. máj. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
tényleg nem tudom
2021. máj. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!