Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Halak jegyűeknek milyen...

Halak jegyűeknek milyen marokkövet ajánlotok?

Figyelt kérdés

Február 21. én születtem Ametiszt és Hegyikristály marokkövem már van, ezeket tudom, hogy a Halak jegyűeknek is ajánlott. Kedvencem az Ametiszt.

Van esetleg más kő is Halak jegybe?



2021. máj. 16. 21:14
 1/10 anonim ***** válasza:
74%

Akvamarint mondják még.


Egyébként én is halak vagyok, nem rég vettem ametisztet🥰

2021. máj. 16. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
43%
Szia az ozmium lesz a neked való :) próbálj minél nagyobbat szerezni belőle :)
2021. máj. 16. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
74%
Ne horoszkóp hanem hatás alapján válassz, mire van szükséged.
2021. máj. 17. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
69%
Az akváriumban nézz körül
2021. máj. 17. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
3-as jól mondja, a neked szükséges követ kellene kiválasztanod, például kineziológiai módszerrel. Kezedbe vett kővel megpróbálja egy barátod lenyomni az oldalra vállmagasságba emelt karodat. Amelyik kővel erősebb ellenállást fejtesz ki, az való neked.
2021. máj. 17. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi az a marokkő?
2021. máj. 17. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ozmiumot inkább ne fogdoss, eléggé mérgező (még picit drága is).
2021. máj. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
#6-os a marokkő, pár cm átmérőjű csiszolt kő/ásvány. Szinte bármilyen ásványból csinálnak ilyet. Kiteheted az íróasztalodra, hordhatod a zsebedben. Ásványoknak gyógyító erőt tulajdonítanak, ezért jobb ha a közelében van. Gömb alakra csiszolt ásványokból ékszereket (általában karkötőket) csinálnak.
2021. jún. 13. 17:43
 9/10 Grimfox ***** válasza:
100%
A hegyikristályt mindenkinek ajánlják, függetlenül horoszkóptól, vagy igénytől, mert eléggé semleges, univerzális hatású kő. Amúgy tényleg úgy van ahogy a 3. és 5. írja. A szükség diktáljon, azaz mire van igényed. Általában megállapítható, mire van igényed az alapján, hogy melyik ásványhoz vonzódsz érzelmileg. (nem, az arany, és gyémánt nem igazán játszik, mert itt az értéke a vonzó, bár az is előfordul, hogy ezekre van szükséged)
2021. jún. 14. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Engem a tigrisszem vonz.
2021. aug. 29. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!