Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Milyen egy nyilas napjegyű,...

Milyen egy nyilas napjegyű, skorpió holdjegyű és egy oroszlán aszcendenssel rendelkező nő?

Figyelt kérdés
Mi jellemzi őt?

2021. máj. 18. 19:14
 1/6 anonim ***** válasza:
49%
Bocsi,de így elképzelve elviselhetetlen személy lehet
2021. máj. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Biztosan nagyon erős személyiség..

Büszke, nem könnyű a bizalmaba férkőzni. Egyes esetekben lehet önfejű, de akikhez közel áll, azokkal törődő.

2021. máj. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem erre már kiváltható a rokikártya is, és megélhet belőle ha cirkuszban mutogatja magát.
2021. máj. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon beképzelt lehet, tuti, hogy én nagyon utálnám. 🤣🤣 Egy nyilas férfi. 😁😁
2021. máj. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Senki nem tudja megmondani neked, mert ez egy önismeretet igénylő műfaj. A bulvár általánosít. A rendes asztrológia az egyéni megélésből indul ki. Nézd meg ezeknek a jegyeknek a jellemzőit és vizsgáld meg, hogy az adott személy életében mennyire működnek.


(egy mezei asztrológus) :D

2021. máj. 19. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Jó fej, szexi, dögös, csinos, temperamentumos, érzelgős, életigenlő, tettrekész, de néha kicsit ráparázó, túlgondoló. Alapvetően könnyed, de ha nagyon fontos neki túlaggódja magát. Vallásos, sportol, játszik, jó anya. Valószínűleg dús hajkoronád van, ha vmekyik bolygó nem rondít bele akkor vékony sportos testalkatú vagy. Sok barátod van, sok irigyed is. Beleértve, az "én biztosan utálnálak" hozzászólót is, akinek javaslom magába keresse az okot ami miatt ezt érzi. Ha én pasi lennék tuti ilyen csajok rá hajtanék, de mivel nő vagyok biztatlak, hogy várd ki az igazit, és a szíved szerint válassz, ne dőlj be más anyagi dolgoknak.
2021. máj. 21. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!