Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Egy nyilas lány és egy rák...

Egy nyilas lány és egy rák fiú összeillik?

Figyelt kérdés

2021. máj. 26. 00:37
 1/6 anonim válasza:
100%

Ne erre alapozz egy kapcsolatot.

Sokan élik/próbálnak e szerint élni, de erre nem adhatsz.

Nem mindig a csillagjegy alapján alakul ki egy ember személyisége. Ismerd meg, és csak azután ítélj el valakit.

Lehet, hogy a csillagjegyek alapján nem illetek össze, viszont boldogan élnétek életetek végéig.

2021. máj. 26. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Elég kritikus a kapcsolatunk😅
2021. máj. 26. 01:02
 3/6 Bálvány ***** válasza:
A lány aki mindennap más dolog után lelkesedik most beleszeretne egy papucsférj szerepre aspiráló fiúba?
2021. máj. 26. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%

Papucsférj? Rák vagyok. 8 éves kapcsolat, 3 éve házasok … oroszlán a nejem. A “nadrágot mégis én hordom”. Akkor, hogy is van ez? Azért mert rák vagyok papucsnak kell lennem?

Igen, vannak olyan tulajdonságok, amik jellemzőek rám a csillagjegyem alapján, de ez az egész egy beskatulyázó baromság. Erre alapozni egy kapcsolatot, látatlanba leírni másokat? Hol éltek? Narniában? Másszatok vissza a szekrényen keresztül az életbe.

Egy embert meg kell ismerni, majd utána eldöntheted, hogy ki milyen és mennyit ér! Ezt jegyezzétek meg!

2021. máj. 26. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Ez a csillagjegyes dolog hülyeség ha ezen aggódsz végig az ronthat a kapcsolaton (nem lenézésből mondom , nincs bajom azokkal akik folyton ilyeneket nézegetnek de fontos hogy én ez irányítsa a döntéseid illetve a kapcsolataidat )
2021. máj. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne nézzétek már ennyire elesetteknek a rákokat kérlek..
2021. máj. 30. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!