Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Miért állítják be mindenhol...

Miért állítják be mindenhol így a Bakokat?

Figyelt kérdés
Kezd elmenni a kedvem az asztrológiától emiatt, mert mindenhol azt látom, hogy a Bakokat unalmasnak, munkamániásnak, ridegnek és gonosznak írják le, és akiket én ismerek, egyáltalán nem ilyenek, engem is beleértve. Tudom, hogy nemcsak a napjegy számít, de kb mindenhol csak arról beszélnek.

2021. jún. 17. 12:52
 1/7 anonim ***** válasza:
37%
Létre kell hozni az LMBTQ mintájára egy kevert jegyet is. Mindenki legyen az a jegy ami neki tetszik. Én oroszlányvízöntő akarok lenni, keleti sárkány beütéssel. Az illik rám. Kell kiharcolni, hogy minden óvodába kezdődjön meg a transzjegyek népszerúűsítése, érzékenyítése
2021. jún. 17. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Minden más csillagjegyre elmondhatók hasonlók. Én Bika vagyok, mi állítólag lusták, folyton éhesek és nagyon hangosak vagyunk. Elhiheted, hogy nekem sem tetszik ez. Nem vagyok benne nagyon mélyen az asztrológiában, de ha hosszabban olvasol az adott jegyekről megtalálod benne azokat a dolgokat is, ami nem ennyire leáltalánosított.

Ha Insta horoscopeos oldalakon látod ezeket azt engedd el, annak inkább a humor és a szórakoztatás a célja. :)

2021. jún. 17. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
56%
Én is Bak vagyok, és nem sok minden igaz rám az általános jellemzésekből. Tudtad, hogy ez az egész egy áltudományos bullshit? Miért keresel benne racionalitást ?XD
2021. jún. 17. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
50%
Igen, borzalmas ez a horoszkóp.
2021. jún. 18. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
66%

"Kezd elmenni a kedvem az asztrológiától emiatt" Hát, azon a bazári szinten, ahogy te teszed most, kedves Kérdező, valóban csak időpocsékolás az sztrológiával foglalkoznod.


Vagy mélyedj el benne (ennek része lesz a szövegértelmezés is), vagy hagyd a fenébe.

2021. jún. 18. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
5: hát már elég sokat tudok az asztrológiáról, oda is írtam hogy tudom, hogy nem csak a napjegy számít, tudok a házakról, fényszögekről, stb. De itt is, meg kb mindenhol a Bakokat szidják, meg azokat mondják róluk, amiket leírtam a kérdésben.
2021. jún. 18. 14:12
 7/7 anonim válasza:
Lehet kicsit túl érzékeny vagy, ennyi erővel minden csillagjegyet szidnak.
2021. jún. 18. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!