Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Halak csillagjegyűek! :)...

Halak csillagjegyűek! :) milyen jegyű a párotok?

Figyelt kérdés
Nem mind fér ki, ha esetleg nem szerepel a listában, írjátok le. ☺️
2021. júl. 26. 12:38
A kérdező szavazást indított:
Kos
Bika
Ikrek
Rák
Oroszlán
Szűz
Mérleg
Skorpió
Nyilas
Bak
27 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Nincs párom, de bármilyen jöhetne kivéve kos, skorpió és szűz. Ezt a 3-at nagyon nem bírom, egyszerűen nincs meg a közös hang...
2021. júl. 26. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%
Én azt nem értem, ha mondjuk elmentek egy randira és mondjuk minden klappol kedves aranyos a srác és mondjuk a 3. randin kiderül, hogy kos vagy szűz vagy tudom is én hogy mi akkor tényleg képesek vagytok szakítani mert, hogy tuti nem lesz meg az összhang mondjuk 2 hónap múlva mert a kosok ilyenek vagy olyanok ? Ezzel semmi bántót nem akarok csak szimplán nem értem mert pl most ennek a kérdésnek a kapcsán néztem utána hogy mi a párom horoszkópja és mit ír rólunk hát az írja, hogy a nyilas és a szűz képtelenek együtt élni ami fura ennyi ennyi év után, de viccet félre téve kíváncsi vagyok tényleg dobtok valakit a horoszkóp alapján ha azt mondja hogy nem passzoltok, de amúgy minden rendeben ?
2021. júl. 26. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
#2 én nem ez alapján döntöm el, csak érdekel kinek milyen jegyű a párja.
2021. júl. 26. 14:39
 4/8 anonim ***** válasza:

#2 én 1-es vagyok.

Én sem ez alapján döntök, nem vagyok ilyen huyle. Csak ezzel a három jeggyel élek együtt, és akiket ismerek ugyan ezzel a csillagjeggyel, számomra elviselhetetlenek. Lehet csak véletlen egybeesés hogy a személyiségük pont ugyan olyan, de nekem velük nem volt sok szerencsém

2021. júl. 26. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én el sem mennék találkozni azzal a személlyel, akivel a horoszkópunk nem igazán kompatibilis, de szerencsére nem is kell találkoznunk, mert jóval előtte elhal a dolog.

Akivel eljutok a találkozásig - azaz nem lesz elegünk egymásból hetek múlva sem - velük sokkal több a támogató fényszög, mint a diszharmonikus.

2021. júl. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Akivel lehetett volna valami: skorpió, mérleg, bak, bika, oroszlán kb.
2021. júl. 28. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Oroszlán. Rajta kívül még mérleg vonzott nagyon. Bár állítólag a skorpióval összeillek, vonzódtam is ilyen sráchoz, de annyira zakkant volt, nem tudtam volna elviselni.
2021. júl. 29. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Volt már Vízöntő és Bak barátnőm is. Az előbbivel az elején úgy nézett ki, jól megvagyunk, de aztán voltak eltérések, és lassan rá kellett jönnöm, hogy ideje szakítani. A másodikkal (Bak) már jobb volt az összhang és bizalmasabb kérdéseket is megvitattunk. De aztán elvesztettem a fejem, és érzelmi hűtlenség okán dobott. De a mai napig mosolyogva gondolok vissza arra az időszakra (még a kellemetlenségek ellenére is.) Annak örülnék igazán, ha egy Rákkal vagy egy Skorpióval hozna össze legközelebb az élet:)
2021. okt. 31. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!