Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Legtöbb vízöntő Oroszlánnal...

Legtöbb vízöntő Oroszlánnal és Rákokkal jönnek össze igazam van olyan nem kérek hogy horoszkóp hülyeség!?

Figyelt kérdés
2021. aug. 24. 14:53
 1/9 Grimfox ***** válasza:
86%
Elég sok vízöntőt ismerek(ötről biztosan tudom, hogy az), de egyiküknek sem rák, vagy oroszlán a párja. Másik vízöntő, mérleg, nyilas, és skorpió párja van négynek az ötből, akiket biztosan tudok, az ötödiknek nincs párja.
2021. aug. 24. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%
Én vízöntő vagyok a párom mérleg. Vonzódok az oroszlánokhoz, de nem hiszem hogy tudnék együtt lenni velük. Rák pasival nem randiztam még, de valahogy nem is vágyok rá. És igen, tudom, hogy nem csak a napjegy számít, de ha most csak azt nézzük akkor én így vagyok vele :)
2021. aug. 24. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
36%

A születési idő és a párválasztás között csak pontosan annyi összefüggés van, mint amennyire hisznek emberek az asztrológiában

[link]


Azaz pl „jó” jegy esetén akkor is a kapcsolatban marad az asztrológiás fél, ha amúgy már réges-rég halálra van ítélve a kapcsolat, mert hisz egy olyan dologban, ami nem létezik. Illetve már alapból olyannal jön csak össze, akivel az asztrológia szerint „jó”. Tehát az eltérések és a pozitívnak gondolt dolgok konkrétan az asztrológiahívők okozzák azzal, hogy kizárják a potenciális partnereket egy nem létező dologra hivatkozva. Az asztrológiahívőkön kívül a teljes társadalomra véve nincs többségben semmilyen kapcsolat, és egyáltalán nem befolyásolja a kapcsolat milyenségét sem a születési dátum.

2021. aug. 24. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
20%
Okk, köszi de senki nem kérdezett :D
2021. aug. 24. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
87%
Oroszlán nőként sok vízöntővel sodort össze az élet. :D de valahogy sosem működött. Olyan se veled se nélküled kapcsolatok voltak.😬
2021. aug. 24. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
87%
Igeen, nekem is ilyenek voltak a kapcsolataim oroszlán pasikkal :) Se veled se nélküled (vízöntő nőként)
2021. aug. 24. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
61%
Márpedig ha tetszik, ha nem, ilyen formában hülyeség a kérdésed. Az asztrológia közel sem csak a születési hónapból áll.
2021. aug. 24. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
76%

A se veled se nélküled kapcsolatok azzal magyarázhatóak, hogy a jegyek egymással szemben állnak. Ez a legtöbb esetben így van. Nekem volt kapcsolatom skorpió férfival. (Bika nő vagyok) kb 1 évig működött normálisan, aztán ahogy beszélt velem, majd visszakönyörögte magát.. végül otthagytam.

Most egy mérleggel vagyok, én föld ő levegő. Messze jobb, mint amire számítottam :D

Ha azt nézzük a víz és levegő sem illik nagyon össze, de megpróbálni lehet. Amúgy meg tényleg sok dolog befolyásolja, tehát egy napjegyből kevés mondható meg, kb kellene a hold, aszc, mars meg merkúr, állási szögek..

2021. aug. 24. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Rák nőként össze sodort az élet egy pár vízöntő férfival, de egyikkel sem volt hosszú távú. Az egyik csak anyagilag kihasznált, a másik csak barátságot akart extrákkal, amikor közöltem vele, hogy én többet érzek iránta akkor lelépett. Volt egy másik akinek barátnője volt, csak szexet akart volna tőlem, és volt egy olyan is akinek nem volt tartós kapcsolata még, csak szexeltünk néhányszor. Tehát megismertem egy pár vízöntő férfit, valamiért vonzódtam hozzájuk ezek szerint, de szerintem egy rák és egy vízöntő nem túl jó páros. Párkapcsolatban nehéz lehet velük kijönni a tapasztalatok alapján.
2021. aug. 24. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!