Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Hogyan működik ez az egész...

Hogyan működik ez az egész horoszkóp témakör?

Figyelt kérdés

Az utóbbi pár hónapban kezdtem el olvasgatni a horoszkópomat, bika vagyok, de nem igazán értem. Olvastam újságokban, az interneten is sok web oldalt át olvastam, de lehet hogy csak rossz helyen olvasom ezeket.

Az egyik oldalon csupa jó dolgot olvasok, hogy mi fog velem történni, a másikon meg már az ellenkezőjét. Ezektől el tekintve, nekem egyik variáció se jött össze. Hogy is van ez?

Köszönöm a válaszokat.



2021. nov. 10. 18:10
 1/8 anonim ***** válasza:
13%
Úgy van, hogy a horoszkóp nem jelent semmit. Én mérleg vagyok és nem vagyok kiegyensúlyozott.
2021. nov. 10. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
80%
Az ilyen napi, havi stb horoszkópok baromságok szerintem. Jo lenne kideríteni mi a tobbi csillagjegyed, főként mi az aszcendensed es a holdjegyed. (pontos születési datum, neten vannak kalkulatorok) Ezek alapjan sokkal pontosabban megismerheted önmagad, sokszor azt mondják hogy ne is a napjegyed alapjan olvasd a horoszkopot, hanem az aszcendesed alapjan, mert az a fontosabb, meghatározóbb. En inkabb az általános jellemzesekben hiszek, meg abban hogy 1-1 horoszkop hogy jon ki egymassal, amikor ezutan olvasok, akkor mindig csak igazságot talalok.
2021. nov. 10. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Van több csillagjegyem is? Ez megint egy újdonság számomra.

És pontosan mit is takar aszcendens és hold jegy?

Ha utána is nézzek, ezeknek akkor kaphatók magamról valami olyan dolgot, ami tényleg igaz lesz rám, és úgy is fog alakulni. pl.. szerelem, anyagiak stb..

2021. nov. 10. 19:27
 4/8 anonim ***** válasza:
70%
Mindenamiasztrologia.hu ajanlom, mindent leír amit te kerdeztel. Ha lany vagy akkor a vénuszjegyed, ha fiu vagy akkor a merkúr jegyet kell nezni a szerelem kapcsán. Kalkulátorral ki tudod szamolni az osszes jegyed es akkor egyesevel rájuk keresel, pl rak aszcendens mit jelent, stb
2021. nov. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
78%

A napi horoszkop baromsag, semmi ertelme olvasni, te is ki tudsz talalni ilyeneket.

En az aranycsillag.net oldalt ajanlom, ingyenes elemzest kapsz regisztracio utan, nagyon sok mindent megtudhatsz

2021. nov. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
78%
Ha YouTube-ra beírod, hogy "astrology basics" vagy "birth chart reading for beginners", akkor sok jó szemléletes videót találhatsz a témában.
2021. nov. 10. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem kezdd az elején:


[link]

2021. nov. 11. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
El olvastam a Mindenamiasztrologia.hu oldalt. Köztük még több csillagjegyet is, hát valamilyen szinten igaz rám pár dolog, de vannak olyan dolgok, ami pl.. csak a bak, vagy a mérlegre írnak le, és én rám is igazak valamelyikből jó pár pont.
2021. nov. 11. 15:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!