Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Bika nők! Milyen jegyű párral...

Bika nők! Milyen jegyű párral sikerült megtalálni az összhangot? Ki a jó pár?

Figyelt kérdés
Nekem a mérleggel. Ha van a mérleggel élményed szeretném ha azt is leírnád

2021. nov. 13. 14:00
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Ha altalanossagot szeretnel tudni,

Bika-rakok kozott jo kapcsolatokat lattam tobbsegeben

Bika-halaknal is


Esetleg bika - szuz de ott valami bibi mindig felutotte a fejet de lenyegeben az is harmonikusabb..

2021. nov. 18. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim válasza:
Nekem mérleg a párom. Nagyon jól megvagyunk, játékos, őszinte kapcsolat, sok érzelemmel, őszinte szeretettel és nagyon jó a szex.. Én pedig egy tipikus bika vagyok :D
2022. febr. 18. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
nekem is mérleg a párom, nagyon szeretem
2022. febr. 19. 19:41
 14/18 anonim ***** válasza:
Oroszlannal volt jó kapcsolatom, csak kicsit önző és egoista volt. :D A skorpiókhoz volt a legtöbbször szerencsém. De bennük csalódtam, mert túl zarkozottak voltak. Viszont egy másik bikával... 🥰
2022. dec. 6. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
másik bikaval én nem tudnám elképzelni :)
2022. dec. 6. 11:40
 16/18 anonim ***** válasza:
Én sem tudtam volna. De életem legnagyobb hibája volt, hogy eddig nem próbáltam. :D Nekem mérleg az aszcendensem, de mérleggel inkább csak barátságot tudnék elképzelni. A romantikus vonásai nagyon imponálnak.
2022. dec. 6. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
hát kevesen vagyunk bikák :)
2022. dec. 6. 13:24
 18/18 anonim ***** válasza:
Az exem Bika (akivel a mai napig össze akarok házasodni és talizunk is, tartjuk a kapcsolatot). Neki a holdja vízöntő. Én oroszlán nő vagyok szűz asc, szűz hold. Valamiért megtalálnak a bikák gyerekkorom óta (gyerekként inkább a lanyok barátkoztak velem) most 27 vagyok és olyan 25 éves korom óta hemzsegnek a bikák körülöttem és nem értem miért, hiszen eddig nem. Ezelőtt a mérlegek, rákok, skorpiók, vízöntők érdeklődtek csak
febr. 9. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!