Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Legcukibb csillagjegyek?

Legcukibb csillagjegyek?

Figyelt kérdés
2021. nov. 25. 21:36
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem a mérleg nem éppen nevezhető,de az illető aszcendensétől is függ. A rák igen érzelmes és kedves tud lenni. Talán még a skorpió is, habár ő vadabb, de számomra az ilyen csillagjegyű fiúk jönnek be a legjobban.
2021. nov. 26. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
25%
11-es vagyok. *nem éppen nevezhető mindig cukinak. Én amúgy halak nő vagyok, de nem folyamatosan viselkedek úgy mint egy cuki nyuszi. Kivülről angyal vagyok, de belülről a maga a Sátán is megjelenik néha
2021. nov. 26. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
13%
Ikrekek nagyon cukkerek
2021. nov. 26. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
85%

Értelmetlen a kérdés, mint mindig.

Minden embernél egyedi, hogy melyik zodiákus jegyet tartják cukinak.

2021. nov. 26. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
56%
Az ikrek is gyereklelkű. Akkor a nyilas és ikrek kombó az bejövős?
2021. nov. 27. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Halak.
2021. nov. 28. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
0%
Ikrek
2021. nov. 28. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
69%

Ikrek vagyok, Mérleg aszcendessel, Szűz holddal.

Egyáltalán nem tartom magam cukinak, és szerintem mások sem. Abszolút nem szokott érdekelni mások véleménye és azt sem igazán szoktam figyelembe venni, hogy valaki szemébe jófej legyek, pláne nem úgy, hogy én hunyászkodom meg és formálom magam a másik fél szemében való rólam kialakult pozitív képre. Ha valakinek nem vagyok szimpi, hát oké, lexarom, emiatt én nem fogok megváltozni és "cukivá" válni, csak hogy ellenkezőleg legyen.

És ezt kortól/nemtől függetlenül teszem. Konkrétan egy gyerekkori barátomnak(skorpió) sem engedem soha, hogy csak úgy manipulálgasson, sőt keményen be is szoktam szólni és szerintem én vagyok a vezéregyéniség is, mivel általában mindig minden úgy van, ahogy én akarom. Sőt meg is kaptam már (nem csak tőle, sok embertől is), hogy egy magamnak való ember vagyok, aki csak magával törődik. Szóval érdekes ez na mindegy. :D

Félreértés ne essék egyébként, azért nem vagyok egy beképzelt manipulátor "ki ha én nem" tipusú ember, szimplán csak szikla szilárd véleményem van mindenről és nem igazán szokott érdekelni, hogy ez tetszik valakine vagy sem.

Szóval ja, nem minden ikrek és mérleg ember az a kimondott cuki és tutyimutyi fajták akiket csak úgy ide-oda lehet pakolgatni.

2021. dec. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
0%
Rákok
2021. dec. 5. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Mérleg egy rohadék


A legrosszabb szülők

2021. dec. 5. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!