Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Tudnátok nekem a rák jegyet (...

Tudnátok nekem a rák jegyet ( női) jellemezni?

Figyelt kérdés
Akár kiskortól felnőttkoráig milyen változások vannak, mennyire marad családcentrikus , érzékeny stb, nehezebben talál párt, zárkózott stb

2021. nov. 28. 13:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A rák jegy lényege, hogy az alap az érzelmi biztonság és ha az megvan, akkor tud másra koncentrálni. A rák jegy egyfajta regenerálódó állapot. A korábbi életek sérelmeinek regenerációja történek a rák jegyben. Ehhez a folyamathoz érzelmi biztonság kell, pl. a család ahol nem bántja senki, amíg ő tudattalanul, de gyógyul, pihen, regenerálódik.
2021. nov. 28. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Tehát ha van nekem egy rák jegyű lány ismerősöm akinek elég szörnyű gyerekkora volt, szegények voltak, bántalmazások stb párkapcsolataiban is kihasználták, megcsalták.


Nemrég elvesztette a munkáját ( elég jól keresett ennek örült, hogy a kemény munka árán kitört a szegénységből) az ő szavaival élve " ugyabolyan csóró, csöves lett mint volt ez a sorsa" családja, rokonai közt senki nem keresi nem segít neki .


Volt egy vőlegénye mesélte h amíg volt megtakarítása addig sose kért tőle pénzt. Adódott h volt 3000 ftja a lánynak. Beteg lett, elkellett döntenie h megveszi a gyógyszert és akkor marad munkanélkül vagy kockáztat és lesz munkája. Nem vette meg a gyógyszert, felvették végül.


De mesélte h nagyon megalázó volt h el kellett mondania az orvosnak miért nem váltotta ki a gyógyszert, vőlegénye akkor ott is hagyta.

De a vőlegénye mesélte neki h új külföldi szomszéd költözött melléjük ( Ausztria) a szomszéd kért kölcsön neki adott pénzt... Wtf???


Én ezeket nem tudtam, azt hittem rám haragszik, de mikor ezeket elmondta én nagyon megdöbbentem, hogy a saját mennyasszonyával hogy tehet ilyet valaki.



Ezekből adódoan lehet h bezárkózott, privát neki az adatlap, nincs képe, lehetetlen elérni?

2021. nov. 28. 13:54
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

A múltjából táplálkozik. A múltja határozza meg.

Fontos számára a közösség, a régi barátok, a családja, a megszokások, berögződések, amikhez érzelmek fűzik.

Teljesen a külvilággal azonosítja magát. Visszatükrözi a környezetét. Kerüli a nyílt konfliktusokat, háborúkat.

A legfontosabb éltető ereje a táplálás, gondoskodás, mások segítése, ezért ez mindenképpen megjelenik minden Rák jegyű ember esetében.

Akkor is van családja, ha egyébként nincs. Megtalálja a módját, mivel elég kreatív. Lehetnek ők háziállatok, akvárium, növénykert, bármi, ahol szükség van a folyamatos táplálásra, javítgatásokra, szépítésre, gondviselésre.

Én azt is tapasztalom, hogy mindig van párjuk és semmit sem csinálnak egyedül. Szinte csak párkapcsolatban tudnak létezni, amihez nem meglepő módon már a legelejétől kezdve a gondviselő szerep és az érzelmi biztonság iránti vágy szolgáltatja a motivációt.

2021. nov. 28. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A kérdésedre válaszolva a Rák egy olyan személyiségjegy, amelyik rendkívül színes tud lenni, de tud sajnos manipulálni is.
2021. nov. 28. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Jó most horoszkóp ide vagy oda.


Alapból senki sem veri nagy dobra h anyagi csődben vagy ( nem mint a Damu h küldjünk már neki pénzt)

2021. nov. 28. 17:24
 6/7 anonim ***** válasza:

minden ráknak privát az adatlapja tapasztalataim szerint.

biztos nehéz neki kiheverni ezt a rossz élményt de a rák egy olyan jegy aki megérzi ha valójában elköteleződtél mellette, és idővel kinyílik, beenged.

2021. dec. 21. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nagyon bizalmatlan, félénk.Ritka az a Rák csaj, aki ország- világ elé teszi örömét- bánatát. Szereti ha észreveszik, hogy Őt meg kell hódítani, le kell venni a lábáról. Az egyik legundokabb horoszkóppal szemben, ahol azt irják,hogy gyémántgyűrű a kedvenc szexuális eszköze, a Rák valójában minden apróságnak örül, és nagyon erősen Rák érdekeltségűnek kell lenni annak, aki mindenáron férjhez akar menni. Igaz, hogy kapcsolatban szeret lenni, de nem akaszkodik rá senkire, észreveszi,ha rossz írányba mennek a dolgok. Nade, ami a lényeg. Aki meghódít egy Rák lányt, nőt, azt a Rák a szívébe zárja, és megmutatja neki, mi minden titkot, szépséget, kedvességet,intuiciót,gondoskodást rejt a páncélja.
2022. júl. 14. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!